Novinky a akce v roce 2009

21.12. 2009     

 

20.12. 2009     

 Do fotonovinek jsem přidala fotky Frama Grand Amity z honu v Mělníce

4.12. 2009     

 Do fotonovinek jsem přidala fotky Frasera Grand Amity a fotky z poslední naháňky ve Slabcích
 

26.11. 2009     

 FRASER Grand Amity změnil majitele, přestěhoval se do Ratíškovic u Hodonína.
Do fotonovinek jsem přidala fotky Éclair z naháňky a z Mem. J. Bodejčka. Do sekce "štěňata" jsem přidala rodokmen budoucích našich štěňátek včetně fotografií předků.

10.11. 2009     

 FRAM Grand Amity prošel úspěšně bonitací s  kódem 0m/AIPV/5 a na klubové výstavě získal ocenění velmi dobrý.  
 Do fotonovinek jsem přidala fotky a videa z výcviku naší Éclair  a video Faniky Grand Amity.

16.10. 2009     

 ÉCLAIR Grand Amity se zúčastnila Poháru Středočeské pobočky (LZ + ZN) a vybojovala I. cenu, 6 místo.


FANIKA Grand Amity zvítězila v Mem. J. Jakubčíka - BZ I.c., 120 bodů a titul CACT.

30.9. 2009     

 ÉCLAIR Grand Amity zabojovala na Mem. J. Bodejčka. Celkově vybojovala druhé místo, složila LZ I.c. (238) a BZ I.c. (120) a získala titul res. CACT.

 FRAM Grand Amity složil v Mělníce BZ II.c. (96), Nahánění tentokrát předvedl vynikající, ale na barvě se 2x nechal svést čerstvou stopou zvěře.

18.8. 2009     

 FANIKA Grand Amity uspěla výborně na Mem. J. Menšíka: BZ absolvovala v I. ceně, 113 bodů a nejlepší práce na barvě z 21 psů, LZ v I. ceně, 226 bodů a nejlepší práce v poli. Celkově obsadila 4. místo a získala titul CACT. Více fotek ve fotonovinkách.

11.8. 2009     

 ÉCLAIR Grand Amity si dovezla z MV v Mladé Boleslavi ocenění V2, res. CAC. Náš veterán Danny z Havlínského vrchu měl na této výstavě početné zastoupení vnoučat a pravnoučat - AHUR PHILLIPO Saltatrix získal tituly CAJC a junior BOB, jeho sestra AMBRA CLARA CAJC. Další vnučka Dannyho RIO SÁRA z Mařenické fořtovny obdržela ocenění V1, CAC.
Ahur Philippo a Ambra Clara Ahur Phillipo Saltatrix Ambra Clara Saltatrix  Rio Sára z Mařenické fořtovny
FANIKA Grand Amity se chystá na Memoriál J. Menšíka a mezitím pomáhá hlídat štěňátka svojí kamarádce Cilce :-)

28.8. 2009     

 FRAM Grand Amity rozšířil řady lovecky upotřebitelných psů z našeho chovu. Absolvoval LZ ve II. ceně (214 bodů), limitní známkou bylo nahánění.

Naše Arma oslavila v květnu sedmé narozeniny, je čtyřnásobnou matkou a čtyřnásobnou babičkou. Ale jak je vidět na fotkách, pořád jí to sluší :-)

 

29.7. 2009     

 FANIKA Grand Amity o víkendu složila ZN na 81 bodů a tím splnila poslední podmínky chovnosti.

27.7. 2009     

 ÉCLAIR Grand Amity o víkendu složila lesní zkoušky s výsledkem LZ I.c. (248 bodů), vítězka zkoušek.

24.7. 2009     

 FANIKA Grand Amity a ELROND Grand Amity mají skvělé pánečky, kteří jim umožňují dostat se do zvěře a lovit. Elrond zatím skládal zkoušky s výsledkem ZV II.c. (150), BZ III.c. (77) a ZN (78). Faniku čeká o víkendu norování a pokud uspěje, bude z ní další pokračovatelka Armina rodu.
  Fanika
Elrond

11.6. 2009     

 FANIKA Grand Amity absolvovala oblastní výstavu ve Vsetíně, kde obdržela ocenění VD4 a úspěšně prošla bonitací s kódem 0n/AJOV/5. 

28.5. 2009     

Po delší době opět aktualizace. Éclair absolvovala svojí první výstavyu v Polsku s výsledkem "Výborná II.".

Loňská štěňátka z vrhu "F" oslavila svoje první narozeniny úspěšným složením zkoušek vloh. FANIKA Grand Amity v I. ceně na plný počet bodů (188), FRAM Grand Amity taktéž v první ceně, 154 bodů.

DIANA Grand Amity se stala matkou, přivedla na svět 3 fenky a 2 pejsky po interšampionu práce Gaudentius v.d. Bismarck Eiche. Více najdete na stránkách chovatelské stanice "Ohnivá čára" - http://www.ohnivacara.xf.cz/

Skvělé zprávy dorazily z Finska - dcera naší Banjo Keski-Maan FIRITH se stala hladkosrstým jezevčíkem roku Finska 2008 a získala titul BIS2 na speciální výstavě jezevčíků.

24.4.2009     

Éclair se na NV Ostrava rozloučila na delší dobu s výstavami v ČR oceněním výborná I. Její mladší sourozenci FANIKA Grand Amity a FRASER Grand Amity obdrželi oba dva ocenění "velmi dobrý" a byli shledáni bez vylučujících vad.

Příjemné zprávy dorazily z Finska. Dcera naší Banjo - Keski Maan FIRITH se zúčastnila mezinárodní výstavy ve Švédsku s výsldkem V1, CAC, CACIB, BOB, BIG. Splnila tak podmínky pro udělení titulů šampion Švédska a mezinárodní šampion krásy. Gratulujeme majitelům a chovatelům a jsme rádi, že se potomkům našich odchovů daří. 

Ve fotonovinkách najdete obrázky z Ostravy a pár fotek z našich jarních lesních procházek.

19.3.2009     

Éclair získala na klubové výstavě v Holýšově ocenění výborná 3. Čeká jí ještě výstava v Ostravě a pak se bude pomalu připravovat na zkoušky a soutěže.

Ve fotonovinkách najdete fotky z norování v Lipsku, kde se stala platným pomocníkem Diana Grand Amity. S norami se pomalu seznamují i štěňata z posledního Armina vrhu - Fanika a Fraser.
Z Finska přišly fotografie štěňátek - již pravnoučat naší Primy: Keski-Maan Priscy a Paladina.

17.2.2009     

Éclair v Brně získala tituly res. CACIB a 2x CAC a stala se českým šampionem krásy!
 Fotky Frama a Faniky ve fotonovinkách.
 Claire na MV v Brně Fram Fanika
 

28.1.2009     

Éclair začala výstavní sezónu skvěle. Na MV v Trenčíně obdržela ocenění výborná I., CAC, res. CACIB a splnila podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion krásy!
Prima Rösler je prababičkou! Ve Finsku se její vnučce Keski-Maan Firith narodily štěňátka.
 
Ve fotonovinkách jsou nové fotky Dancy a Éclair Grand Amity.

20.1.2009     

Ve fotonovinkách jsou aktuální fotky Farsera Grand Amity.
 

9.1.2009     

DAYVA Shegoday má první štěňátka - Arma je znovu babičkou. V Rusku se po psu IVO v.d. Vliegende Kiep narodilo 5 štěňátek, 1 pejsek a 4 fenky. Fotografie si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

Ve fotonovinkách jsou aktuální fotky Faniky a Frama. Naše Éclair si užívá sněhu a naháněk, najdete tam i pár jejích fotek.