Novinky a akce v roce 2014

1.1.2015     

16.12.2014     

Před týdnem jsme se rozloučili s Jasperem, který bude dělat společnost fence Daissy ze Šanovských polí. A dnes se vydala na dlouho cestu do Srbska i poslední fenka, Jessica. Tak doufám, že se naši štěníci budou mít dobře a neudělají mámě a tátovi ostudu.


Jessica pár dní před odjezdem a s bráchou Jasperem. 

Máte-li zájem o pejska, stále jsou volní kluci po našem odchovanci Ch. práce i exteriéru FRASERovi Grand Amity. Nadějná štěňátka z výborných pracovních linií - Ch. práce Fraser Grand Amity - Doro Viva Moravia - Ch. práce Ben Monymir v barvách tmavého divočáka a černá s pálením na Vás čekají v chovatelské stanici "z Rohatecých zahrad" V. Jaška, mail: jasekv@tiscali.cz

 

20.11.2014     

Štěňátka mají 8 týdnů. Místo Jaspera jsme se v týdnu rozloučili s černou Jennou, kter odcestovala za svojí příbuznou Cilkou z Lokte.
 


Jessica Grand Amity                         Jasper a Jessica                                 Jasper Grand Amity

CHARMAINE Grand Amity je novou chovnou fenkou!  Majitelům gratuluji.

4.11.2014     

Štěňátka jsou očkovaná a otetovaná. Vzhledem k tomu, že zájemce fenku odřekl, máme stále volné obě holky!  Více na odkaze "štěňata"

   
JASPER Grand Amity - na prodej


JESSICA Grand Amity - na prodej


JENNA BLACK Grand Amity

 

1.10.2014     

Máme 3 štěňátka. 2 fenky a pejska. Pejsek dostane jméno po dědečkovi - JASPER, fenky budou JENNA BLACK a JESSICA.

CHERRY Grand Amity prošla výběrem do chovu s bonitačním kódem 1m/AP1X1Y2/5, váha 7,5 kg.  Podmínky chovnosti má splněné dcera Faniky Grand Amity - Debi od Jeleního potoka (foto)

 

10.9.2014     

CHERRY Grand Amity získala na krajské výstavě v Týně nad Vltavou ocenění výborná 1, vítěz třídy, krajská vítězka,a 2. místo ve IV.skupině FCI. Gratuluj majitelce Lucii Šáchové.

4.9.2014     

Jak se zdá, dva vrhy letos nakonec budou. Koncem září by se měl narodit vrh "J" ze spojení: Norník FALCO z Lokte x Norník HAIDA Grand Amity

  

Aktuální info a rodokmen na stránce  "štěňata ".


 

11.8.2014     

Náš loňský odchovanec CHARISMATIC Grand Amity absolvoval zkoušky v bezontaktním norování s plným počtem bodů a druhým nejlepším časem 7 sekund.  Fotogalerie ze zkoušek zde: http://myslivc.rajce.idnes.cz/zkousky_v_norovani_22.6.2014/#

21.7.2014     

HAIDA Grand Amity získala na národní výstavě v Mladé Boleslavi ocenění výborná 2, res. CAC, když jí ve třídě pracovní porazila fenka, která si následně odnesla BOB. Haida to měla výborně načasované, protože v neděli začala hárat, takže nic nebrání učinit druhý pokus o odchování štěňátek :-)
,

8.7.2014     

Nějak nebyl čas na aktualizace, přesto se událo mnoho zajímavých věcí.
HAIDA Grand Amity absolvovala dvě soutěže v norování a může se pyšnit titulem "NORNÍK". Na Mem. F. Vysloužila získala 2x I. cenu (2x 64 bodů) a ve Francii II. cenu (87 bodů) a celkově šesté místo.  Otec naší Indiany - Baddy ze Šanovsých polí získal CACT FR a CACIT!

ÉCLAIR Grand Amity jsem vzala také do Francie norovat - výsledkem je II. cena, 92 bodů a krásné páté místo.

CHARMAINE Grand Amity se prezentovala na národní výstavě v Klatovech a získala ocenění výborná, res. CAC
FRASER Grand Amity si zopakoval Speciální barvářskou soutěž, tentokrát skončil ve II. ceně. celkově třetí kvůli delšímu času na barvě. Byl vybrán Klubem chovatelů jezevčíků, aby reprezentoval na WUT soutěži v práci na barvě bez doprovodu rozhodčích a získal zde svůj největší životní úspěch - v soutěži na 20-ti hodinové barvě skončil na druhém místě!

Tarantela Rus NABOB NABOKOV - vnuk naší Army získal několik dalších šampionátů - Srbska, Černé Hory, Makedonie a Estonska.  Ve všech těchto státech získal zároveň ocenění CAC, CACIB, BOB, dále BIG v Bulhasrku a BOB v Polsku. Gratuluji jeho majitelce Olze!


INDY Grand Amity zatím roste a život tráví hrami :-)  Brzy bude mít samostatnou stránku.

25.3.2014     

Další fotky malé Indy

5.3.2014     

Indiana má dnes 3 týdny

O minulém víkendu se představily na výstavách fenky z vrhu CH. CHERRY Grand Amity získala na oblastní výstavě v Českých Budějovicích ocenění výborná 2, CHARMAINE Grand Amity získala také ocenění výborná a prošla bonitací s kódem 0m/AO6V/5 (oko tmavé, barva divočáka, mimořádně ušlechtilá hlava, úzký postoj hrudních končetin, vynikající kvalita srsti). Majitelům moc gratuuji a děkuji za předvedení našich odchovů.

Charmaine

20.2.2014     

Máme štěňátko!!!
Éclair se narodila císařským řezem jediná fenečka. Dostala jméno Indiana.  Bohužel pro Kleri to byl poslední vrh.

5.1.2014     

Letošní rok nám nezačal zrovna příznivě, ve věku 11 a 3/4 roku nás opustila zakladatelka chovu drsňáků, C.I.T. ARMA od Baraního dolu.  Jenže takový je koloběh života, když něco odchází, jiné zase přijde. Takže zhruba za měsíc očekáváme narození štěňátek po Ch. ÉCLAIR Grand Amity a Ch. BADDY ze Šanovských polí. Rodokmen brzy dám na stránku "štěňata ".