Výsledky  našich psů a odchovů

2017
 
 
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
30.9 - BZH LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   I.c. (204), stopa 4
10.9. - PZ LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   II.c. (193),  hlas. 4, nos 4
3.9. -BZ LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   I.c. (112), barva 4
2.9. -LZ LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   I.c. (258), hlas. 4, nos 4, barva 3
27.8. - BL, Slovensko LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   I.c.D (64)
5.8. -ZVVZ KOBUK Grand Amity   I.c. (92)
5.8. -ZVVZ LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   I.c. (92)
22.7. -SVP LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   II.c. (66)
15.-16.7. -Mez. soutěž v norování, Slovensko HAIDA Grand Amity   I.c. V (100) / III.c. H (70)
2.7. -BZ LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   I.c. (88), barva 3
1.7. -LZ LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   I.c. (235), hlas. 4, nos 4, barva 3
1.7. - LZ KATMAI Grand Amity   II.c. (232), hlas. 4, nos 4, barva 2
11.6. -Klubová Praha LORRAINE Grand Amity štěňat / M. Schindler, AT velmi nadějná I.
11.6. -Klubová Praha KENT Grand Amity otevřená / M. Schindler, AT velmi dobrý
10.6. -Jubilejní Klubová Praha KENT Grand Amity otevřená / F. Pasák velmi dobrý
4.6.- Klubová soutěž v norování - MFV,Slovensko KATMAI Grand Amity   II.c. H (52) / II.c. H (52)
4.6. -Klubová soutěž v norování -MFV,Slovensko KOBUK Grand Amity   I.c. D (64) / I.c. V (72)
4.6. -Klubová soutěž v norování - MFV,Slovensko KERRY Grand Amity   I.c. V, (72) / I.c. D (64)
3.-4.6 -Mez. soutěž v norování, Slovensko HAIDA Grand Amity   I.c. D (90) / I.c. V (100)
2.6. - Mezinárodní Nitra LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů mezitřída / Ing. Marcela Fidrichová výborná 1, CAC SK, CACIB, BOS
8.5.- Krajská Mladá Boleslav LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů otevřená / Ovesná Výborná 1, vítěz třídy
16.4. - Spurlaut + SFK Vlčetínec KATMAI Grand Amity   I.c. (100), hlas. 4
15.4. - Mezinárodní Praha KENT Grand Amity mezitřída / Miloš Kašpar velmi dobrý
15.4. - Mezinárodní Praha KATMAI Grand Amity mezitřída / Miloš Kašpar výborná 2
15.4. - Mezinárodní Praha LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů mezitřída / Miloš Kašpar výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
5.2. - Mezinárodní Brno LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů mezitřída / Victoria Pogodina výborná 2, res. CAC
4.2. - Mezinárodní Brno LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů mezitřída / Kristina Tar výborná 2, res. CAC
6.1. - Národní Brno KOBUK Grand Amity mezitřída / L. Frnčová velmi dobrý 3
6.1. - Národní Brno KERRY BLACK Grand Amity otevřená / L. Frnčová velmi dobrý 1
6.1. - Národní Brno LITTLE ANN z Ratíškovských vinohardů mezitřída / L. Frnčová výborný 1, CAC

 

Výsledky  našich psů a odchovů

2016


 
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
26.-27. - KSDJ HAIDA Grand Amity   II.c. (174)
30.10. - MVP Praha KATMAI Grand Amity mladých / J. Coufal velmi dobrá 1
30.10. - MVP Praha KENT Grand Amity mladých / J. Coufal velmi dobrá  1
29.10. - MVP Praha KATMAI Grand Amity mladých / M. Přibáňová výborná 2
29.10. - MVP Praha KENT Grand Amity mladých / M. Přibáňová výborný 1, CAJC
23.10. - ZN (BhFK95) KATMAI Grand Amity   (84)
22.10. - KSFDJ HAIDA Grand Amity   III.c. (84)
9.10. - BZH KATMAI Grand Amity   I.c.
8.10. - BZ (SchwhK) KATMAI Grand Amity   I.c.
1.10. -ZN KOBUK Grand Amity   (84)
1.10. -ZN LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   (84)
ZN KERRY BLACK Grand Amity   (84)
Rinya Kupa - SH INDIANA Grand Amity   III.c. (47)
Rinya Kupa - MRV INDIANA Grand Amity   I.c. D (100), CACT
Rinya Kupa - Wa-T ÉCLAIR Grand Amity   32b.
Rinya Kupa - MRV ÉCLAIR Grand Amity   II.c. H (75)
Rinya Kupa - Wa-T HAIDA Grand Amity   32b.
Rinya Kupa - SH HAIDA Grand Amity   I.c. (100), CACT
Rinya Kupa - MRV HAIDA Grand Amity   I.c. D (100), CACT
19.9. -Slovácký pohár BZ KOBUK Grand Amity   I.c. (88), barva 4
19.9. -Slovácký pohár BZ HAIDA Grand Amity   I.c. (112), barva 4, CACT
18.9. -Slovácký pohár LZ KOBUK Grand Amity   I.c. (248), nos 4, hlas 4, barva 4
18.9. -Slovácký pohár LZ HAIDA Grand Amity   I.c. (266), nos 4, hlas 4, barva 3
28.8.. - klubová výstava KENT Grand Amity mladých / M. Přibáňová Výborná 1, CAJC, klubový vítěz mladých
27.8. -ZV LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   I.c. (184), nos 4, hlas. 4
14.8 -Klubové norování, Slovensko INDIANA Grand Amity   II.H (58)/ I.H (64), norník
13.8. - Mezinárodní Mladá Boleslav KENT Grand Amity mladých / Onischenko Výborná 2
13.8. - Mezinárodní Mladá Boleslav LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů mladých / Onischenko Výborná 1, CAJC, BOJ
26.7.. - Národní Mladá Boleslav LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů mladých / Martin Böhm Výborná 2
26.6. - Krajská Karlovy Vary KATMAI Grand Amity mladých / MVDr. Šimek Výborná 1, VTM
12.6.. - MVP Nitra LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů mladých / S. Vesrtovšek-Matakovič Výborná 2
10.6.. - NV Nitra LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů mladých / P. Heikkinen-Lehkonen Výborná 2
15.5. -Mez. soutěž v norování, Polsko HAIDA Grand Amity   I.c. V, (100) - 2 . místo
15.5. -Mez. soutěž v norování, Polsko ÉCLAIR Grand Amity   I.c. V, (100), CACIT
14.5. -Mez. soutěž v norování, Polsko ÉCLAIR Grand Amity   I.c. V, (100)
7.5. - ZV OMS CHERRY Grand Amity   II.c. (162), hlas 3, nos 4
7.5. - ZV OMS Hodonín KOBUK Grand Amity   III.c. (121), hlas 3
7.5. - ZV OMS Mělník KATMAI Grand Amity   I.c. (184), hlas 4, nos 4
30.4. -MV Praha KATMAI Grand Amity dorost / MVDr. Jaroslav Švec velmi nadějná 1
30.4. -MV Praha LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů mladých / MVDr. Jaroslav Švec výborná 3
23.4. - Sp/J Rakousko, Niederösterreich LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů   I.c. (100), vítěz zkoušek
5.3. - Srbsko JESSICA Grand Amity mladých / Jasna Matejcic (CRO) V 1, PRM, J.BOB, BOS
28.2. - Speciální Holýšov KENT Grand Amity štěňat / Ing. A. Krejzková Velmi nadějná 1
28.2. - Speciální Holýšov LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů dorostu / Ing. A. Krejzková Velmi nadějná 1
7.2. - Mezinárodní Brno LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů dorostu / A. Sekowska - Miros Velmi nadějná 1

 

Výsledky  našich psů a odchovů

2015
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
10.10. - IMezinárodní České Budějovice ÉCLAIR Grand Amity veteránů / T. Říha Výborná 1, BOV
4.10. - ZN JASPER Grand Amity   obstál (84), vítěz zkoušek
4.10. - Barvářské zkoušky honičů INDIANA Grand Amity   I.c. (181), stopa 4
3.10. - Oblastní Džbán ÉCLAIR Grand Amity veteránů / M. Vaclavik Výborná 1
.8. - KV Srbsko JESSICA Grand Amity tř. dorostu / D. Svegejl Velmi nadějná 1, nejl. dorost
6.9. - Barvářské zkoušky INDIANA Grand Amity   I.c. (88), barva 4
15.8. - Klubová Malacky ÉCLAIR Grand Amity veteránů / MVDr. V. Piskay Výborná 1, BOV
2.8. - SV Jevíčko JASPER Grand Amity tř. mladých / H. Spalová Výborný 3
4.7. - Memoriál F. Vysloužila HAIDA Grand Amity   I.H (64)
13.6. - Zkoušky norování INDIANA Grand Amity   obstála (84), čas 8s.
7.6. - KV Nepřevázka ÉCLAIR Grand Amity tř. veteránů / J. Coufal Výborná 2
23.5. - MV Litoměrice ÉCLAIR Grand Amity tř. veteránů / A. Pusch Výborná 1, BOV
8.5. - Zkoušky vloh INDIANA Grand Amity   I.c. (176 b.), nos 4, hlas. 4
25.4. - MV Ceské Budějovice HAIDA Grand Amity tř. pracovní / A. Rogowska Výborná 2, res. CAC

 

2014

 
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
6.9. - Krajská výstava Týn nad Vltavou CHERRY Grand Amity tř. otevřená Výborná 1, vít, třídy, Krajská vítězka, res. BOG
21.6. - ZN CHARISMATIC Grand Amity   obstál (84)
19.7. - Národní výstava Mladá Boleslav HAIDA Grand Amity tř. pracovní Výborná 2, res. CAC
23.8. - Spec. barvářská soutěž WUT, Slovensko FRASER Grand Amity   2. místo 20-ti hodinová barva
28.6. - NV Klatovy CHARMAINE Grand Amity mezitřída / Ing. A. Krejzková výborná 2, res. CAC
24.6. - Int. BhFK Francie ÉCLAIR Grand Amity   II.c. (94), 5. místo
24.6. - Int. BhFK Francie HAIDA Grand Amity   II.c. (87), 6. místo
15.6. - Mem. F. Vysloužila HAIDA Grand Amity   I.H/I.H (64/64), NORNÍK
1.6. - Spec. barvářská soutěž FRASER Grand Amity   II.c. (194), 3. místo
2.3. - Speciální výstava jezevčíků CHARMAINE Grand Amity tř. mladých / Ing. M. Přibáňová Výborná, bon. Om/AO6V/5
1.3. - Oblastní výstava CHERRY Grand Amity tř. mladých / T. Havelka, Ing. výborná 2
22.2. - MV Brno HAIDA Grand Amity otevřená / MVDr. K. Novozámská VD3

 

2013

 
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
9.-10.11. - HZ HAIDA Grand Amity   I.c. (196), hlas. 4, nos 4, stopa 4
27.10. - Mezinárodní Bratislava, SK HAIDA Grand Amity mezitřída / Ing. M. Fidrichová V2, res. CAC
20.10. - Klubová výstava HAIDA Grand Amity pracovní / A. Komorowski dobrá
19.10. - BZH HAIDA Grand Amity   I.c. (234), stopa 4
22.9. - Slovácký pohár BZ HAIDA Grand Amity   I.c. (120), barva 4, res. CACT
21.9. - Slovácký pohár LZ HAIDA Grand Amity   I.c. (238), hlas. 4, nos 4, barva 3
23.8. - Spec. barvářská soutěž WUT, Německo FRASER Grand Amity   nedokončil
3.8. - Krajská výstava Kladno HAIDA Grand Amity pracovní / Ing. J. Němec V1, Krajská vítězka
16.6. - Spec. barvářská soutěž FRASER Grand Amity   I.c. (209), CACT, res. CACIT, Šampion práce
1.6. - ZN Rakovník HAIDA Grand Amity   ZN (84)
26.5. -  NV Zalaegerszeg BORÓKA Grand Amity veteránů V1, BIS veterán
25.5. - MV Litoměřice HAIDA Grand Ammity otevřená / A. Buriánková V3
16.5. -  Svět.v. Budapešť BORÓKA Grand Amity veteránů V3
16.5. -  Svět.v. Budapešť HAIDA Grand Amity mezitřída D
4.5. - ZV Kroměříž HAIDA Grand Amity   ZV. I.c. (173), hlas. 4, nos 4
27. a 28.4. - Pohár Středočeské pobočky, LZ+BZ FRASER Grand Amity   LZ I.c. (244), BZ I.c. (110), res. CACT, Pohár SČ pobočky 3. místo
21.4. - Sp., Pillichsdorf, Rakousko HAIDA Grand Amity   Sp. I.c. (100), hlas. 4, nos 4
3.3. -  KV Holýšov ARMA od Baraního dolu veteránů / MVDr. F Šimek V1, Nejlepší veterán
3.3. -  KV Holýšov GLENN Grand Amity vítězů / MVDr. F Šimek V1, CAC, Šampion ČR
3.3. -  KV Holýšov HAIDA Grand Amity mezitřída / MVDr. F Šimek V4
23.2. - MV Nitra, SK HAIDA Grand Amity mladých / P. Psotný V1, CAJC
3.2. - MV Brno HAIDA Grand Amity mladých / MVDr. J. Švec V2
2.2. - MV Brno HAIDA Grand Amity mladých / C.S. Lokodi (ROM) V4

 

2012

Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
4.11. - MV Praha HAIDA Grand Amity mladých / A. Buriánková V2
3.11. - MV Praha HAIDA Grand Amity mladých / MVDr. M. Kalich V2
28.10. - KV Letňany HAWKEYE Grand Amity mladých / M. Přibáňová VD
28.10. - KV Letňany ELROND Grand Amity pracovní / M. Přibáňová V3
28.10. - KV Letňany GLENN Grand Amity vítězů / M. Přibáňová V1, CAC
6.-7.10.- Klubová barvářská soutěž FRASER Grand Amity   KBS I.c. (156), res. CACT
29.9. - NV Brno HAIDA Grand Amity mladých / MVDr. Luboš Šlapanský VD 3
22.9.- BZ GALTEE Grand Amity   BZ I.c. (115)
25.8. - MV Mladá Boleslav HAIDA Grand Amity mladých / Anna Rogowska V1, CAJC
12.8. - KV Jevíčko HAIDA Grand Amity dorostu / MVDr. M. Kalich VN 1, BIS dorost fena
12.8. - KV Jevíčko ÉCLAIR Grand Amity čestná / MVDr. M. Kalich V1, vítěz tř. čestné, 3. BIS tř. čestné
12.8. - KV Jevíčko FRASER Grand Amity čestná / M. Kašpar V1, vítěz tř. čestné
12.8. - KV Jevíčko ARMA od Baraního dolu veteránů / MVDr. M. Kalich V1, vítěz třídy
28.-29.7.- MSBLJ (CACIT) ÉCLAIR Grand Amity   BL I.H /II.H (64/56), Norník
28.-29.7. - MSBLJ (CACIT) FRASER Grand Amity   BL II.H /I.H (58/64), Norník
14.7. - LZ GLENN Grand Amity   LZ I.c. (241), hlas. 4, nos 4, barva 4
Kaposkár BORÓKA Grand Amity veteránů V1, BIS -3  veteran
MV Szabadka BORÓKA Grand Amity veteránů V1, reserve BIS veteran
26.5. - MV Litoměřice HAIDA Grand Amity dorostu / Petr Buba VN 1
26.5. - MV Litoměřice ÉCLAIR Grand Amity pracovní / Petr Buba VD1
26.5. - MV Litoměřice GLENN Grand Amity pracovní / Petr Buba V1, CAC, res. CACIB
26.2. - SV Plzeň GLENN Grand Amity pracovní / Marianne Wein-Gyssae V1, CAC, vít. spec. výstavy, BOB

 

2011

 
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
23.10. - BZ GLENN Grand Amity   BZ  II.c. (96)
16.10. - BZH  GERALD Grand Amity   BZH II.c.
2.10. - BL - Slovensko GILLIAN Grand Amity   BL I.D /II.H (64/56), Norník
8.10. - ZN GLENN Grand Amity   ZN (84)
11.9. BZH GREYA Grand Amity   BZH I.c. (217)
11.8 - Speciální jezevčíků Jevicko FRASER Grand Amity otevřená / Dr. Velimir Sruk V 1, CAC, Champion CZ
27.8. MV Mladá Boleslav ÉCLAIR Grand Amity pracovní / A. Buriankova V 2, r. CAC
13.8 - MFV-BL (CACT) ÉCLAIR Grand Amity   BL I.H /I.H (64/64), Norník
13.8 - MFV-BL (CACT) FRASER Grand Amity   BL I.H /II.H (64/56), Norník
23.7. LZ GREYA Grand Amity   LZ I.c. (243), hlas. 4, nos 4, barva 4
19.6. ZN GREYA Grand Amity   ZN (84)
19.6. Svět. WUT - Letňany ÉCLAIR Grand Amity čestná / J. Coufal výborná 2
19.6. Svět. WUT - Letňany GLENN Grand Amity mladých / J. Coufal výborný 4
18.6. KV Letňany ÉCLAIR Grand Amity čestná / A. Tornau výborná 2
18.6. KV Letňany GLENN Grand Amity mladých / A. Tornau výborný 3, bonitace 1m/R/5
4.6. - ZN GALTEE Grand Amity   ZN (84)
28.5. - BL - Slovensko GILLIAN Grand Amity   BL II.H /II.H (56/56)
?.5. - ZV GLENN Grand Amity   ZV I.c. (188) , hlas. 4, nos 4
22.5. - MV Litoměřice ÉCLAIR Grand Amity pracovní / F. Pasák výborná 1, CAC
21.5. - NV Litoměřice ÉCLAIR Grand Amity pracovní / A. Auerbach výborná 1, CAC, Národní vít. 
21.5. - NV Litoměřice GALTEE Grand Amity mladých / A. Auerbach výborná 2, bonitace: 1m/LPV/5
7.5. - ZV GERALD Grand Amity   ZV I.c. (181) , hlas. 4, nos 4
7.5. - ZV GALTEE Grand Amity   ZV I.c. (184) , hlas. 4, nos 4
1.5. - ZV GREYA Grand Amity   ZV I.c. (188) , hlas. 4, nos 4
23.4. - MV České Budějovice GREYA Grand Amity mladých / MVDr. F. Šimek výborná 1, CAJC, BOJ, bonitace: 1m/ALRV/5
28.2. - Klubová Plzeň FRASER Grand Amity pracovní / F. Pasák výb. 2, r. CAC
6.2. - MV Brno ÉCLAIR Grand Amity šampionů / J. Coufal výb..2, r. CAC
6.2. - MV Brno FRASER Grand Amity pracovní / J. Coufal výborný 3
5.2. - MV Brno ÉCLAIR Grand Amity šampionů / MVDr. M. Kalich výborná .2, r. CAC
5.2. - MV Brno FRASER Grand Amity otevřená / MVDr. M. Kalich velmi dobrý 3
8.1. - NV Olomouc FRASER Grand Amity otevřená / M. Kašpar velmi dobrý

2010

 
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
20.-21.11. - HZ OMS Trutnov ELROND Grand Amity   HZ II.c. (168)
6.-7.11. - HZ OMS Kutná Hora ÉCLAIR Grand Amity   HZ I.c. (196), diviačiar
30.10. - Klubové farbiarské skúšky honičov jazvečíkov (CACT) ÉCLAIR Grand Amity   KFSDJ II.c. (87), 5. místo
24.10. - Klubová výstava jezevčíků GLENN Grand Amity dorostu / J. Coufal VN 1, 3. nejlepší dorost výstavy
24.10. - Klubová výstava jezevčíků GREYA Grand Amity dorostu / Ing. J. Temr VN 1
24.10. - Klubová výstava jezevčíků ELROND Grand Amity otevřená / J. Coufal V 1, bonitace 1m/AL/5, chovný pes
16.10. - BZH ELROND Grand Amity   BZH I.c. (219), dosled 4
10.10. - ZN FRASER Grand Amity   ZN (84), chovný pes
25.9. - Mezinárodní výstava Wroclaw, PL ÉCLAIR Grand Amity pracovní / M. Zasada V
4.9. - Krajská výstava Rybniky ARMA od Baraního dolu veteránů / T. Havelka V1, vítěz tř. veteránů
4.9. - Krajská výstava Rybniky ÉCLAIR Grand Amity vítězů / T. Havelka V1, vít. třídy, krajský vítěz
20.-22.8. - Mem. R. Kristla (CACIT) ÉCLAIR Grand Amity   MRK III.c. (267), hlas. 4, nos 3, barva 1 / "U" - všestranná fena
21.8. - LZ ELROND Grand Amity   LZ II.c. (212), hlas. 4, nos 4, barva 3
8.8. - Mem. F. Vysloužila, BL (CACT) ÉCLAIR Grand Amity   BL III.H (44)
7.8. - Mem. F. Vysloužila, BL (CACT) ELANOR Grand Amity   NORNÍK, BL I.H/II.H (64/56)
17.7. - NV Mladá Boleslav ARMA od Baraního dolu veteránů / A. Auerbach V1, nejlepší veterán plemene
17.7. - NV Mladá Boleslav ÉCLAIR Grand Amity vítězů / A. Auerbach V2, r. CAC
5.7. - ZN FRAM Grand Amity   ZN (75), ochota 4
19.-20.6. - Speciální barvářská zk.,CACIT DANNY z Havlínského vrchu   neobstál, hlas. 4
22.5. - MV Litoměřice ARMA od Baraního dolu veteránů / J. Švec V1, nejlepší veterán plemene
1.5. - ZV FRASER Grand Amity   ZV I.c. (188), hlas. 4, nos 4
24.4. - MV České Budějovice FRASER Grand Amity mezitřída / T. Říha VD 1
28.2. - SV Holýšov FRASER Grand Amity mezitřída / P. Buba V2, r. CAC
7.2. - MV Brno FRASER Grand Amity mezitřída / P. Buba VD 2
6.2. - MV Brno FRASER Grand Amity mezitřída / T. Říha V1, CAC
16.1. - NV Olomouc FRASER Grand Amity mezitřída / A. Skrzynski VD 2, bonitace 0n/ALV/5

 

 

2009
 
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
25.10. - Klubová výstava Praha FRAM Grand Amity mezitřída / A. Buriánková VD, bonitace 0m/AIPV/5
10.-11.10.Mem. J. Jakubčíka- BZ FANIKA Grand Amity   BZ I.c. (120) -  CACT
3.-4.10. - Pohár Středočeské pobočky -LZ +ZN ÉCLAIR Grand Amity   I.c. (229), 6. místo
19.9.- BZ FRAM Grand Amity   BZ II.c. (96)
19.-20.9. - Mem. J. Bodejčka ÉCLAIR Grand Amity   res. CACT, 2. místo
19.-20.9. - Mem. J. Bodejčka - BZ ÉCLAIR Grand Amity   BZ I.c. (120)  barva 4
19.-20.9 - Mem. J.Bodejčka - LZ ÉCLAIR Grand Amity   LZ I.c. (238), nos 4, hlas. 4, barva 3
12.-13.9. - Mem. J. Menšíka - BZ FANIKA Grand Amity   BZ I.c. (113) - nejl. barva, CACT
12.13.9 - Mem. J. Menšíka - LZ FANIKA Grand Amity   LZ I.c. (226)- nejl. pole
29.8. - Mezinárodní Mladá Boleslav ÉCLAIR Grand Amity pracovní / T. Říha V II., r.CAC
22.8. - LZ FRAM Grand Amity   LZ II.c. (214)
ZN FANIKA Grand Amity   ZN (81)
25.7. - LZ ÉCLAIR Grand Amity   LZ I.c. (248, nos 4, hlas. 4, barva 4), vítězka zkoušek
ZN ELROND Grand Amity   ZN (78)
BZ ELROND Grand Amity   BZ III.c. (77)
ZV ELROND Grand Amity   ZV II.c. (150)
6.6. - Oblastní Vsetín FANIKA Grand Amity mladých / MVDr. L. Slapansky VD IV., bonitace 0n/AJOV/5
24.5. - ZV FANIKA Grand Amity   ZV I.c. (188), hlas. 4, nos 4
17.5 - Krajová, Jelenia Gora (PL) ÉCLAIR Grand Amity pracovní / M. Lewandowska V II.
16.5. - ZV FRAM Grand Amity   ZV I.c. (154)
4.4. - Národní, Ostrava FANIKA Grand Amity mladých / MVDr. Vladimír Piskay VD III.
4.4. - Národní, Ostrava FRASER Grand Amity mladých / MVDr. Vladimír Piskay VD
4.4. - Národní, Ostrava ÉCLAIR Grand Amity pracovní / MVDr. Vladimír Piskay V I.
01.3. - Klubová, Holýšov ÉCLAIR Grand Amity otevřená / E. Niebergall (D) V III.
08.2. - Mezinárodní Brno ÉCLAIR Grand Amity pracovní / T. Říha V I.,CAC
07.2. - Mezinárodní Brno ÉCLAIR Grand Amity otevřená / L. Fairaislová V I.,CAC, r. CACIB - šampion ČR
25.1. - Mezinárodní Trenčín (SK) ÉCLAIR Grand Amity otevřená / M. Kašpar V I.,CAC, r. CACIB - Šampion SK

 

2008
 
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
28.9. - Mezinárodní České Budějovice ÉCLAIR Grand Amity mezitřída / F. Pasák Výborná
14.9. - Národní Lipsko (GER) DIANA Grand Amity tř. otevřená / P. Buba V III.
14.9. - Národní Lipsko (GER) ÉCLAIR Grand Amity tř. pracovní / P. Buba V I., VDH CAC, res. CAC DTK
13.9. -  Mezinárodní Lipsko(GER) DIANA Grand Amity tř. otevřená / T. Říha V II., res. VDH CAC
13.9. -  Mezinárodní Lipsko (GER) ÉCLAIR Grand Amity tř. pracovní / T. Říha V II., res. VDH CAC
30.8. - Mezinárodní Mlada Boleslav ÉCLAIR Grand Amity tř. pracovní / Ing. Tomášek V. I., CAC, r. CACIB
17.8. - Mezinárodní Bratislava ÉCLAIR Grand Amity tř. pracovní / Ing. Fidrichová V I., CAC, CACIB
16.8. - Mezinárodní Bratislava ÉCLAIR Grand Amity mezitřída / Ing. Matyáš V I., CAC, r. CACIB
10.8. - Klubová - Jevíčko ÉCLAIR Grand Amity tř. pracovní/ J. Coufal V I., CAC
2-3.8.- MSBLJ (kontaktní - Slovensko) ARMA od Baraního dolu   MSBLJ I.D (64) / I.H (64)
2.8.- MFV - BL (kontaktní - Slovensko) DIANA Grand Amity   2xBL II.H. (50/56)
2.8.- MFV - BL (kontaktní - Slovensko) DANCY Grand Amity   BL II.H. (50)
28.6. - Mezinárodní Brno ÉCLAIR Grand Amity tř. otevřená/ J. Frinta V I., CAC Junioršampion CZ
21.6. - Oblastní Náměšť na Hané, CZ ELANOR Grand Amity Bonitace: Ing. J. Temr, MVDr. L. Šlapanský 1m/AL/5 - kandidát chovu
21.6. - Oblastní Náměšť na Hané, CZ ELANOR Grand Amity tř. mladých / Jan Coufal V II.
14.6.- ZN ELANOR Grand Amity   ZN (78)
07.6. - Mezinárodní Nitra ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých/ A. Cwieceková V I., CAJC, Gnad Prix Slovakia Junior winner,  Junioršampion Slovenska
01.6. - Národní Velika Gorica, HR ÉCLAIR Grand Amity tř. otevřená / V. Sruk V I., CAC, Junioršampion Chorvatska
24.5.- ZV ELANOR Grand Amity   ZV I.c. (188)
11.5.- BL (kontaktní - Slovensko) DIANA Grand Amity   2xBL I.H. (64), norník
11.5.- ZV ÉCLAIR Grand Amity   ZV I.c. (184)
8.5.- ZN ÉCLAIR Grand Amity   ZN (84)
2.5. - Evropská VDH Dortmund, GER ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / Lise-Lotte Schulz VD
19.4. - Mezinárodní České Budějovice, CZ ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / Ing. J. Temr, CZ V II.
12.4. - Národní Ostrava, CZ ÉCLAIR Grand Amity Bonitace: M. Kašpar, K. Novozámská, M. Hampl 1n/A/5 - kandidát chovu
12.4. - Národní Ostrava, CZ ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / Jiří Frinta, CZ V III.
29.3. - Celostátní Nitra, SK ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / Pablaka Inese,LT V I., CAJC, BOB, III. BOG
21.3. - Mezinárodní Praha, CZ ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / F. Pasák V I., CAJC, nominována na Cruft's 2009
02.3. - Mezinárodní Zagreb, HR ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / V. Sruk V I., CAJC
01.3. - Mezinárodní Zagreb, HR ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / I. Colaric V I., CAJC, Junior BOB, BOB, II. BIG
24.2. - Mezinárodní Evrazija II., Moskva, Ru DAYVA SHEGODAY Grand Amity ? / Tamara Sarmont V I., CAC, CACIB
23.2. - Mezinárodní Evrazija I., Moskva, Ru DAYVA SHEGODAY Grand Amity ?/ Ing. Štefan Štefík VD
17.2. - Speciální jezevčíků Holýšov, CZ ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / Jan Coufal V II.
9.2. - Mezinárodní Brno, CZ ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / Petr Buba V I., CAJC
27.1. - Mezinárodní Trenčín, SK ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / MVDr. V. Piskay V I., CAJC
20.1. - Mezinárodní Norimberk, D ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / Anja Pusch V III.

 

 

2007
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
2.12. - Mezinárodní Wels, A ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / Martina König V II.
1.12. - Mezinárodní Wels, A ÉCLAIR Grand Amity tř. mladých / Reinhard Schäffer VD
17.11. - Mezinárodní Praha, CZ ÉCLAIR Grand Amity tř. dorostu / Jan Coufal VN I.
17.11. - Mezinárodní Praha, CZ DIANA Grand Amity tř. otevřená / Jan Coufal V I.
3.11. - Mezinárodní Nitra, SK ÉCLAIR Grand Amity tř. dorostu / Ing. M. Stanovský VN I.
28.10. - Klubová Praha, CZ DANNY z Havlínského vrchu tř. čestná / MVDr. L..Šlapanský V I., vít. třídy čestné
28.10. - Klubová Praha, CZ ÉCLAIR Grand Amity tř. dorostu / Jan Coufal VN I.
28.10. - Klubová Praha, CZ DIANA Grand Amity mezitřída / Jan Coufal V I., CAC
12.10. - Národní Dortmund, Německo DAYVA SHEGODAY Grand Amity otevřená / Andreas Tornau V I., CAC VDH, CAC DTK
11.10. - Bundessieger Dortmund, Německo DAYVA SHEGODAY Grand Amity otevřená/ V III.
29.9. - MV Tulln, Rakousko BORÓKA Grand Amity pracovní / E. Deutscher V I. CACA, res. CACIB
02.9.- BZ DIANA Grand Amity   BZ I.c. (113)
01.9.- LZ DIANA Grand Amity   LZ II.c. (204)
01.9. Mezinárodní Mladá Boleslav, CZ ÉCLAIR Grand Amity dorostu / A. Auerbach velmi nadějná I.
01.9. Mezinárodní Mladá Boleslav, CZ ELANOR Grand Amity dorostu / A. Auerbach velmi nadějná II.
12.8. Speciální - Mýto u Rokycan, CZ ÉCLAIR Grand Amity štěňat / D. Engel (D) velmi nadějná IV.
12.8. Speciální - Mýto u Rokycan, CZ ELANOR Grand Amity štěňat / D. Engel (D) velmi nadějná III.
?.- Kontaktní norování na lišku (RUS) DAYVA SHEGODAY Grand Amity   kont. ZN - I.c.
4.-5.08. - MSBL Galanta (SK) CASSI Grand Amity   MSBL II.c.H (48) / I.c. D (72)  - norník
4.-5.08. - MSBL Galanta (SK) CAL Grand Amity   MSBL II.c.H (56) / I.c. H (64) - norník
4.8.- ZN DIANA Grand Amity   ZN (84)
?.- Kontaktní norování na lišku (RUS) DAYVA SHEGODAY Grand Amity   kont. ZN - dipl. II. stupně
11.7. BANJO Grand Amity

Finský šampion v práci na barvě (FIN JVA)

11.7. - BZ (FIN) BANJO Grand Amity tř. vítězů BZ I.c. (47)
9.7. - Mzeinárodní výstava, Finsko BANJO Grand Amity ? / ? velmi dobrá
11.7. ARMA od Baraního dolu Mezinárodní šampion práce
30.6. - BZ (FIN) BANJO Grand Amity tř. vítězů BZ I.c. (48)
24.6. - Klubová výstzava Rakousko BORÓKA Grand Amity ? / ? V I. CACA, Rakouský Champion 
24.6.- ZN DANCY Grand Amity   ZN (84)
23.6. - Mezinárodní Brno (CZ) DIANA Grand Amity mezitřída / MVDr. B. Brož VD III. 
20.6. - BZ (FIN) BANJO Grand Amity tř. vítězů BZ I.c. (43)
16.6. - Oblastní - Kunratice (CZ) DIANA Grand Amity mladých/ P. Buba VD  bonitace: 1m/AP/5
19.5. - ZV (Sp) DANCY Grand Amity   ZV (Sp) I.pr. (169)
6.5. - CAC Nagyatád (HUN) BORÓKA Grand Amity   Exc. I., CAC, BOB, 3.BOG
5.5. - ZV (Sp) DIANA Grand Amity   ZV (Sp) II.pr. (152)
22.4. - BZ (SchwhK) BORÓKA Grand Amity   BZ I.pr. (92)
21.4. - NV Slovinsko BORÓKA Grand Amity T. Burazer V I.,CAC, BOB, 2.BOG
31.3.2007 - Všeruská "Kubok-Nutro" , Rusko DAYVA SHEGODAY Grand Amity ? / K. Butrimova (RUS) V I., CAC, nejl. fena, BOB
31.3.2007 - Speciální jez. "Kubok-Nutro" , Rusko DAYVA SHEGODAY Grand Amity ? / M. Levandowski (PL) V I., CC, nejl. fena, KČK
25.3.2007 - Regionální "Olymp", Rusko DAYVA SHEGODAY Grand Amity ? / A. Šerbakova (RUS) V I., CAC, CW, nejl. fena, BOB, BOG, IV. BIS
17.3.2007 - Regionální "Sezon Ochoty" , Rusko DAYVA SHEGODAY Grand Amity ? / I. Petrakova (RUS) V I., CAC, BOB, BOG, II. BIS, BIS loveckých plemen
24.2.2007 - MV Evrazija, Rusko DAYVA SHEGODAY Grand Amity mladých / Tamas Jakkel V I., CAJC, BOB
14.1.2007 - MV Ljubljana, Slovinsko ARMA od Baraního dolu šampionů / Van den Broeck V I., CAC - Šampion Slovinska

2006

Výstavní trofeje Boroky Grand Amity
 
Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
23.12. - Monorasová výstava jez. "Taksa 2006" (RU) DAYVA SHEGODAY Grand Amity mladých / Marina Ostrovskaja V I., CW, Nejl. junior, BOB, II. Jun. BIS, IV. BIS
3.12. - Monorasová výstava jez. (RU) DAYVA SHEGODAY Grand Amity mladých / Antonio di Lorenzo V I., CW, Nejl. junior, BOB
3.12. - Všeruská výstava "Kinologija Zima" (RU) DAYVA SHEGODAY Grand Amity mladých / Elena Kruus V I., CW, JCAC, Nejl. junior, BOB
25.11. - Regionální monorasová výstava (RU) DAYVA SHEGODAY Grand Amity mladých / Pat Richard (SWI) V I., Nejl. junior, BOB
25.11. - Všeruská výstava "Sozvezdie" (RU) DAYVA SHEGODAY Grand Amity mladých / Georgij Baklušin V
29.10. - Regionální monorasová výstava NKP (RU) DAYVA SHEGODAY Grand Amity mladých / Inna Rodina V I., CW, BOB, BISJ-I., BIS-I.
29.10. - Regionální výstava všech ras (RU) DAYVA SHEGODAY Grand Amity young / Galina Formenko Exc I., CW, JCAC, BOB, BIG-I., BIS-IV.
29.10. - Klubová jezevčíků (CZ) DIANA Grand Amity mladých / K. Novozámská VD IV.
29.10. - Klubová jezevčíků (CZ) DAISY Grand Amity mladých / K. Novozámská VD
29.10. - Klubová jezevčíků (CZ) DANNY z Havlínského vrchu veteránů / A. Fichtl V I., 3. nejl. veterán výstavy
29.10. - Klubová jezevčíků (CZ) PRIMA Rösler veteránů / A. Fichtl V II.
08.10. - Klubová Szombathely (HU) BORÓKA Grand Amity pracovní / G. Bauchal VD
xx.10. - HZ CAL Grand Amity   HZ I.c. (188), nejl. barva a nahánění
xx. 10. BZH CASSI Grand Amity   BZH I.c. (221)- hlasitá u kusu
xx.10. - BZ CASSI Grand Amity   BZ I.c. (103)
xx. 10. - LZ CASSI Grand Amity   LZ I.c. (241)
01.10. - Novi Sad (YU) BORÓKA Grand Amity   V I., CAC, CACIB
23.09. - MV Maribor (SLO) ARMA od Baraního dolu šampionů V II., r. CAC
16.09. - Speciální  Gradiška (YU) BORÓKA Grand Amity   V I., CAC, BOB, 2.BOG
15.09. - MV  Gradiška (YU) BORÓKA Grand Amity   V I.,CAC,CACIB, BOB,2.BOG
03.09. - LZ CAL Grand Amity   LZ I.c. (239)
02.09. - Speciální  Korske (Slovinsko) BORÓKA Grand Amity   V I., CAC, BOB, BOG
27.08. - MSBL Lubina (SK) ARMA od Baraního dolu   MSBL I.c. D (72) - CACIT
26.08. - MSBL Lubina (SK) ARMA od Baraního dolu   MSBL I.c. D (72)
18.-20.08. - Memoriál Rudolfa Kristla (CACIT) ARMA od Baraního dolu Mgr. Herian (vrchní) MRK III.c., "U" - všestranná fena
13.08. - Speciální  Kaposvár (Maďarsko) BORÓKA Grand Amity šampionů V II., r. CAC
06.08. - Mezinárodní norování Srbsko ARMA od Baraního dolu   NL I.c. (4+1) davič, CACIT
05.08. - Mezinárodní norování Maďarsko BORÓKA Grand Amity   MRV II.c. (85)
05.08. - Mezinárodní norování Maďarsko ARMA od Baraního dolu   MRV I.c.vyhaněč (100) CACT, CACIT
02.08. - Vodní práce Maďarsko ARMA od Baraního dolu   SVP I.c. (32)
22.07. - LZ Tachov ARMA od Baraního dolu   LZ I.c. (241)
  DANNY z Havlínského vrchu   Český veterán šampion
02.07. - Světová výstava WUT BORÓKA Grand Amity pracovní výborná III.
05.06. - OV Kačna SAM z Havlínského vrchu veteránů / D. Hájková (Ing.Z Píbl- BIS) V I., nejlepší veterán, BIS veterán
  BORÓKA Grand Amity   Šampion Slovinska
17.06 - MV Portorož BORÓKA Grand Amity   V I., CAC, res. CACIB
03.06. - ZN Ostrava CURLY Grand Amity   ZN (84), 11 s.
03.06. - MV Prijedor BORÓKA Grand Amity   V I., CAC, CACIB, BOB, III. BOG
04.06. - Kraj. Walbrzych (PL) ARMA od Baraního dolu šampionů/K. Opara V I., CWC
03.06. - MV Novigrad BORÓKA Grand Amity   V I., CAC, CACIB, BOB, III. BOG
03.06. - MV Nitra (SK) DANNY z Havlínského vrchu veteránů/MVDr. Piskay V I., nejlepší veterán, BIS veterán
20.05. Katymár (HUN) BORÓKA Grand Amity Vodní práce I.c. (32 / 100% bodů)
20.05. Katymár (HUN) BORÓKA Grand Amity Práce na divočáka v obůrce III. cena
14.05. - Kraj. Jelenia Gora (PL) ARMA od Baraního dolu šampionů/A. Brablezt V I., CWC - šampion Polska
13.05. - OV Plasy CAL Grand Amity mezitřída / Ing. Temr VD II., kandidát chovu
13.05. - OV Plasy CASSI Grand Amity  / Ing. Tomášek VD, kandidát chovu
06.05. - OV Kačna SAM z Havlínského vrchu veteránů / MVDr. Brož V I., nejlepší veterán
06.05. - ZV CAL Grand Amity   ZV I.c. (188)
29.04. - ZV CASSI Grand Amity   ZV I.c. (188)
30.04. - CACIB Zadar (CRO) BORÓKA Grand Amity   V II., r. CAC
29.04. - CACIB Zadar (CRO) BORÓKA Grand Amity   V I., CAC, r. CACIB - šampion Chorvatska
23.04.- CACIB Tata (HUN) ARMA od Baraního dolu šampionů/G. Korosz V I., CAC
22.04. - CACIB České Budějovice (CZ) CASSI Grand Amity otevřená/MVDr. Brož V II., r. CAC
08.03. - CACIB Wieselburg (AUT) BORÓKA Grand Amity   V I., CACA, r. CACIB
01.04. - Kanjiza (Serbia) BORÓKA Grand Amity   V I., CAC, šampion Srbska
26.03. - Belgrad BORÓKA Grand Amity   V I., CAC
 - CACIB Graz (AUT) BORÓKA Grand Amity šampionů VD I.
05.03. - CACIB Zagreb (CRO) BORÓKA Grand Amity pracovní / Damir Skok (BIS) V I., CAC, BIS loveckých psů
04.03. - CACIB Zagreb (CRO) BORÓKA Grand Amity pracovní V I., CAC
14.01. - NV Olomouc (CZ) CURLY Grand Amity mezitřída / P. Buba VD I., kandidát chovu
09.01. ARMA od Baraního dolu   Šampion WUT

 

2005

Arma od Baraního dolu s pohárem za CACIT na Mezinárodní soutěži v norování  BORÓKA Grand Amity - náš nejúspěšnější odchov roku 2005  Danny z Havlínského vrchu - 2. nejlepší veterán OV Kunratice  Danny z Havlínského vrchu - 2. nejlepší veterán MV Litoměřice 

  BORÓKA Grand Amity - Šampion BIH   Arma od Baraního dolu - 3. BOG NV Maribor

Datum, druh a místo akce pes třída / rozhodčí výsledek
27.11. - CACIB Zagreb (CRO) BORÓKA Grand Amity tř. šampionů / Ing. Štefík V II., r.CAC
26.11. - CACIB Zagreb (CRO) BORÓKA Grand Amity tř. šampionů / M. Fury V II., r. CAC
20.11. - Winter winner Vrtojba (CRO) BORÓKA Grand Amity   V I., CAC, BOB, II.BOG
20.11. - CACIB Jyväskylä (FIN) BANJO Grand Amity tř. pracovní / U. Nielsen výborná
 - CACIB Táta (HUN) BORÓKA Grand Amity   velmi dobrá
4.-5.11. - HZ CURLY Grand Amity   HZ I.c., Diviačar
26.10. - ZN CAL Grand Amity   ZN (84)
30.10. - KBZ Ondřejov ARMA od Baraního dolu   BZ I.c. (100) - vítěz zkoušek
29.10. - KBZH Ondřejov ARMA od Baraního dolu   BZH I.c. (221)
12.10. - ZN CASSI Grand Amity   ZN (84) - vítěz zkoušek
24.09. - CAC Brno (CZ) DANNY z Havlínského vrchu tř. veteránů / Ing. J. Temr V I., vít. tř. veteránů
17.09. - CACIB Lendava (SLO) BORÓKA Grand Amity tř. pracovní / J. Simic V I., CAC, res. CACIB
11.09. - CAC Kécskemét (HUN) BORÓKA Grand Amity tř. šampionů /G. Kórósz V I., CAC
28.08. - CAC Trbovlje (SLO) BORÓKA Grand Amity tř. pracovní /B. Novak V I., CAC
21.08. - CACIB Bratislava (SK) DANNY z Havlínského vrchu tř. veteránů / H. Voerdeman V II.
20.08. - CACIB Bratislava (SK) DANNY z Havlínského vrchu tř. veteránů / W. Petersen VD II.
14.08. - CAC Nqagyvászony (HUN) BORÓKA Grand Amity tř. pracovní / B. Csaba V I., CAC
14.08. - MSBL Vinohrady n.V. (SK) ARMA od Baraního dolu   MSBL I.c. H (64)
15.08. - MSBL Vinohrady n.V. (SK) ARMA od Baraního dolu   MSBL II.c. H (56)
04.08. - BZ Alhärmä (FIN) BANJO Grand Amity tř. vítězů / K. Blomqvist III.c. (28)
31.07. VIKI z Kozíčku   INTERŠAMPION
30.07. - CACIB Oberwart (AUT) BORÓKA Grand Amity tř. otevřená / E. Deutscher V II., res. CACA
23.07. - Mez. norování Katymár (HUN) ARMA od Baraního dolu   MRV I.c. (100), CACT, CACIT
16.07. - National Ukemerge (LITVA) ARMA od Baraního dolu tř. šampionů / G. Joneliené V I., CAC, Nár. vítěz
10.07. - CAC Maribor (SLO) BORÓKA Grand Amity tř. pracovní / T. Pehar V II., res.CAC
  ARMA od Baraního dolu tř. vítězů / T. Pehar V I., CAC, BOB, III. BOG
02.07. - CACIB Brno (CZ) DANNY z Havlínského vrchu tř. veteránů / F. Pasák V I., vít. tř. veteránů
28.06. - BZ Alhärmä (FIN) BANJO Grand Amity tř. otevřená / K. Erkilä I.c. (47)
18.06. - OV Kunratice (CZ) DANNY z Havlínského vrchu tř. veteránů / F. Pasák V I.,2.nejlepší veterán výst.
15.06. - BZ Uusikaarlepyy (FIN) BANJO Grand Amity tř. otevřená / T. Letstrand I.c. (48)
12.06. - CAC Walbrzych (PL) ARMA od Baraního dolu tř. šampionů / V I., Nejlepší fena plemene
11.06. BORÓKA Grand Amity   Champion Bosny a Herceg.
11.06. - CAC Prijedor (BIH) BORÓKA Grand Amity tř. pracovní / R. Mazalica V I., CAC, BOB, II. BOG
11.06. - CAC Novi Rad (BIH) BORÓKA Grand Amity tř. pracovní / M. Colak V I., CAC, BOB, III. BOG
05.06. - CAC Krizevci (CRO) BORÓKA Grand Amity tř. pracovní / P. Kralic V I., CAC
29.05. - CAC Hrusica (SLO) BORÓKA Grand Amity tř. pracovní / J. Vester V I., CAC, BOB, II. BOG
29.05. - Klubová Nitra (SK) DANNY z Havlínského vrchu tř. veteránů / J. Coufal V I., nejlepší veterán
28.05. - CACIB Nitra (SK) ARMA od Baraního dolu tř. pracovní / L. Fintorová V III.
28.05. - ZV CURLY Grand Amity   ZV I.c. (188) - vítěz zk.
27.05. - CAC Senec (SK) ARMA od Baraního dolu tř. vítězů / Ing. Fidrichová V I., CAC
24.05. ARMA od Baraního dolu   Champion CZ
22.05. - CACIB Varaždin (CRO) ARMA od Baraního dolu tř. pracovní / V II., res. CAC
21.05. - CACIB Litoměřice (CZ) ARMA od Baraního dolu tř. pracovní / F. Pasák V I., CAC
  DANNY z Havlínského vrchu tř. veteránů / F. Pasák V I., 2. nejlepší veterán výstavy
16.05. ARMA od Baraního dolu   Champion Slovenska
16.05. - Club show Szilvásvárád (HUN) BORÓKA Grand Amity tř. pracovní / C. de Giuliani Výborná
15.05. - CACIB Szilvásvárád (HUN) BORÓKA Grand Amity mezitřída / Ing. S. Štěfík V II., res. CAC
14.05 - CACIB Szilvásvárád (HUN) BORÓKA Grand Amity mezitřída / D. Witkowska V II., r.CAC, res. CACIB
08.05. - National Banská Bystrica (SK) ARMA od Baraního dolu tř. vítězů / J. Jursa V I., CAC
08.05. - CAC Novi Marof (CRO) BORÓKA Grand Amity mezitřída / P. Kralic V I., CAC, BOB, BOG
10.04. - BZ Dunavarasány  (HUN) BORÓKA Grand Amity   BZ III.c.
09.04. - CACIB Szeged (HUN) BORÓKA Grand Amity mezitřída / A. Kelemen V II., res. CAC
19.03. - CACIB Zagreb (SLO) BORÓKA Grand Amity mezitřída / D. Ramalho V I., CAC, r. CACIB
12.03. - CAC Nitra (SK) ARMA od Baraního dolu tř. otevřená / L. Finotorvá V I.
15.01. BORÓKA Grand Amity   Junioršampion Slovinska
15.01. - CACIB Ljubljana (SLO) BORÓKA Grand Amity tř. mladých / A. Makar V I., PJ
  ARMA od Baraního dolu tř. pracovní / A. Makar V I., CAC, res. CACIB
14.01. - CACIB Ljubljana (SLO) BORÓKA Grand Amity tř. mladých / Ing. Š. Štefík V I., PJ
  ARMA od Baraního dolu tř. pracovní / Ing. Š. Štefík V II., res. CAC