Novinky a akce v roce 2005

22.12.2005

  Všem našim kamarádům, příznivcům a přátelům jezevčíků přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v kynologii i osobním životě,

19.12.2005

 Vikiho dcera Patty z Kozíčku má svoje vlastní stránky

18.12.2005

 Doba naháněk pokračuje - nové fotky CALA a CASSI ve fotonovinkách

08.12.2005

BORÓKA Grand Amity získala v rakouském Wellsu ocenění V I., CACA.

BANJO Grand Amity absolvovala ve Finsku poslední podmínku pro uchovnění - rentgenologické vyšetření páteře s výsledkem 0. Obě sestry by měly být v příštím roce nakryty. 

01.12.2005

BORÓKA Grand Amity získala 2x V II., res. CAC na MV v Zagrebu, PATTY z Kozíčku tamtéž 1x CAC, res. CACIB.

Z Finska nám přišly zprávy o BANJO Grand Amity - na mezinárodní výstavě získala ocenění výborná a absolvovala vyšetření na PRA a Kataraktu. Veškeré informace o Banjo jsou dostupné v databázi psů registrovaných ve Finsku na této adrese:
http://jalostus.kennelliitto.fi/frmKoira.aspx?RekNo=FIN52473/04&Id_Rotu=254

20.11.2005

 Nastala doba naháněk a my přejeme všem našim přátelům "Lovu zdar"


(Danny z Havlínského vrchu - 2x, Cal Grand Amity a Pit z Kozíčku)

BORÓKA Grand Amity získala V I., CAC, BOB a II. ve skupině IV. v chorvatské Vrtojbě.

14.11.2005

PATTY z Kozíčku složila honičské zkoušky v I. ceně, DANTE z Vavřinečské hájovny DANTE z Vavřinečské hájovnyabsolvoval HZ ve III. ceně kvůli nule z odložení.

 Přidala jsem nový odkaz - výsledky našich psů a odchovanců z naší chov. stanice.
 

06.11.2005

CURLY Grand Amity dokončila honičské zkoušky v I. ceně a získala titul "Diviačiar"


 

04.11.2005

CAL Grand Amity absolvoval zkoušky norování s plným počtem bodů (ZN 84). Nové fotografie Cala ve fotonovinkách


 

30.10.2005

ARMA od Baraního dolu  absolvovala tento víkend zkoušky BZH v I. ceně, 221 bodů a BZ I.c. 100 bodů - vítězka zkoušek.

PATTY z Kozíčku a DANTE z Vavřinečské hájovny se zúčastnili klubové barvářské soutěže se zadáváním titulu CACT, Patty ji absolvovala ve II.ceně.
A nakonec na barvářských zkouškách pořádaných OMS Praha 9 startovali vnoučata Dannyho z Havlínského vrchu - DORKA z Nalžovic uspěla v I. ceně, DAREK z Nalžovic ve II. ceně.
Fotografie z těchto akcí naleznete ve fotonovinkách

 

12.10.2005

Roční CASSI Grand Amity absolvovala a vyhrála zkoušky norování s plným počtem bodů (ZN 84). Její otec Zorro vom Linteler Forst získal titul šampion práce Maďarska.

 

04.10.2005

O víkendu opět bodovaly Vikiho dcery PEGI z Kozíčku vyhrála BZH a PATTY z Kozíčku získala v Tullnu na mezinárodní výstavě titul CACA Rakouska.

28.9.2005

Plánujeme nový vrh po ARMĚ od Baraního dolu . Více zde.

19.09.2005

BORÓKA Grand Amity získala V I., CAC, res. CACIB v Lendavě - Slovinsko.


 

14.09.2005

Vikiho dcera PEGI z Kozíčku získala na výstavě titul Oblastní vítězka.
BORÓKA Grand Amity získala V I., CAC v Maďarském Kecskemétu.
Na klubové výstavě byl tentokrát předveden pouze ZAK Eben-Ezer\a získal ocenění výborný IV. v konkurenci 8 psů.
Byli jsme se podívat na Curly Grand Amity a Cala Grand Amity, Na klubovou výstavu se přiijela podívat  Dannyho vnučka ELISHA ze Slívku. Obrázky naleznete i ve fotonovinkách.

PEGI z Kozíčku zvítězila na Memoriálu Jaroslava Menšíka (BZ I.c. 100b., LZ I.c. 243b.) a získala titul CACT.
BANJO Grand Amity se úspěšně účastní barvářských soutěží ve Finsku, 2x skončila v I. ceně a naposledy ve III. ceně ve třídě vítězů.
 

25.08.2005

DANNY z Havínského vrchu  2x druhý ve třídě veteránů na MV Bratislava,  tamtéž získala Vikiho dcera PEGI z Kozíčku 2x BOB, 2x CACIB a II. a III. místo ve skupině IV. Splnila podmínku pro udělení titulu Junioršampion SK. Obrázky z výstavy ve  fotonovinkách.
 

 

17.08.2005

ARMA od Baraního dolu vybojovala na mezinárodní norovací soutěži v Galantě (SK) I. a II. cenu. V soutěži si dobře vedli Army polosourozenci Marty ze Skřivánčí doliny - CACIT a celkově 3.místo a Oxi od Černých rytířů I.c.- davič. Otec našeho B-vrhu - Töpszli Dakszli Gelse získal v soutěži res. CACT a jeho otec Dasso Eben-Ezer CACT. Na Memoriálu F. Vysloužila - kontaktní norování se předvedla dcera Vikiho BRITA Gipsy Street a složila zkoušku ve II. ceně.
Otec našeho vrhu C - Zorro vom Linteler Forst získal v maďarském Komló tituly CACIT, 2x CACT a stal se vítězem D
onau Kupa.

Arma a vyhlášení výsledků na MSBL

Několik nových fotek  ve fotonovinkách.

BORÓKA Grand Amity získala V I., CAC v Maďarském Nagyvazsony.


 

01.08.2005

Doplnění zkoušek u Vikiho dcery PATTY z Kozíčku  - BZ I.c. (100) - vítězka zkoušek, BZH I.c. (234) - vítězka zkoušek. BORÓKA Grand Amity získala V II., res. CACA v rakouském Oberwartu.

 

31.07.2005

VIKI z Kozíčku je mezinárodní šampion krásy! Vikiho dcera PATTY z Kozíčku složila speciální zkoušky z vodní práce.


 

27.07.2005

Pár dalších fotografií Army z Litvy ve  fotonovinkách. ARMA od Baraního dolu vybojovala na mezinárodní soutěži v norování v maďarském Katymáru celkové III. místo a tituly CACT, CACIT.


19.07.2005

Pár fotografií Dannyho, Army, Curly Grand Amity a Boroky ve  fotonovinkách. BORÓKA Grand Amity získala V II., res. CAC v Mariboru (Slovinsko),ARMA od Baraního dolu obdržela V I., CAC, BOB 3. místo ve skupině IV. v Mariboru a V I., CAC, Národní vítězka v Litvě.


Arma, Doris Trias Duo a Meja Piccolo Gitano  

28.06.2005

Nové fotky CALA Grand Amity 

19.06.2005

DANNY z Havínského vrchu  se stal opět druhým nekrásnějším veteránem, tentokrát na obl. výstavě v Kunraticích. Vítězkami třídy tamtéž se staly Vikiho dcery PATTY z Kozíčku a FANY z Břidlové . 3 Vikiho potomci - FINA, FANY a FRED z Břidlové úspěšně absolvovali bonitaci.  Obrázky z výstavy ve  fotonovinkách.
Dannyho syn DANTE z Vavř. hájovny má nové internetové stránky.

14.06.2005

Několik nových fotek Army a Boróky ve  fotonovinkách. BORÓKA Grand Amity získala na výstavách v Bosně a Hercegovině 2x titul BOB, byla druhá a třetí ve skupině IV. a splnila podmínky pro udělení titulu Šampion Bosny a Hercegoviny

06.06.2005

Vikiho dcera PATTY z Kozíčku získal an Evropské výstavě v Tullnu ocenění "výborná" . BORÓKA Grand Amity obdržela v Krizevci (Chorvatsko) další CAC. Dannyho syn DANTE z Vavřinečské hájovny se stal otcem - má červeného syna, dvě červené dcery a dvě dcery černé s pálením. 

30.05.2005

Úspěšný víkend - výstavně i pracovně. Arma od Baraního dolu získala Slovensku další titul CAC,  Vikiho dcera PATTY z Kozíčku obdržela o víkendu 2x CAC SR, 1x CACIB a 1x BOB a skončila II. ve skupině IV., její sestra PEGI z Kozíčku získala CAJC. BORÓKA Grand Amity získala v Hrusici CAC, BOB a II. místo ve skupině IV. Dannyho syn DANTE z Vavřinečské hájovny vybojoval 2x CAC SR a sám DANNY z Havínského vrchu  se představil ve třídě veteránů na klubové výstavě SR. 
Velkou radost nám ale udělala Curly Grand Amity , která ve věku 7,5 měsíce složila ZV v I.ceně, 188 bodů.
 

 24.05.2005

Několik nových fotek  ve fotonovinkách. Arma od Baraního dolu získala na MVP v Litoměřicích CAC a byl jí přiznán titul Šampion ČR. Na MV ve Varaždinu získala res. CAC za italskou fenkou Fibi della Val Vezzeno. V Litoměřicích získala další CAJC Vikiho dcera PATTY z Kozíčku a CAC Dannyho vnuk EDY ze Slívku. DANNY z Havínského vrchu  se stal druhým nejkrásnějším veteránem sobotního dne v Litoměřicích.

 

 18.05.2005

Nové fotky Curly Grand Amity .

15.05.2005

BORÓKA Grand Amity byla úspěšná na prestižní dvojvýstavě-CACIB v maďarském Szilvasvárádu - V sobotu získala res. CAC, res. CACIB (rozhodčí D. Witkowska, PL), v neděli res. CAC (rozhodčí S. Stefik, SK).
 

11.05.2005

Přidány nové fotky Boróky a Cala ve  fotonovinkách
Arma od Baraního dolu získala v Banské Bystrici poslední CAC potřebný pro přiznání slovenského šampiona krásy.


 

 13.04.2005

Radost nám v dubnu udělala BORÓKA Grand Amity , která nejenže v Maďarsku získala na výstavě res. CAC za fenkou ze světoznámého chovu J. Marczeho, ale také úspěšně složila barvářské zkoušky. 
Do zahraničí se vydala i Vikiho dcera PATTY z Kozíčku - z Erfurtu (Německo) si odvezla titul res. CAC/J, z Wieselburgu (Rakousko) V I., Jugendbester. 
Podle posledních zpráv od majitelů štěňátek Army  jsou všichni plnochrupí, obě fenky mají za sebou svod a Cala čeká tento víkend. 
Radost nám udělala i paní Trankovská - šéfredaktorka časopisu Pes přítel člověka, když u článku o speciálce jezevčíků otiskla fotky Patty z Kozíčku a Uxe Eben Ezer.