Novinky a akce v roce 2006

22.12.2006       

12.12.2006      

Další novinky z Ruska
DAYVA SHEGODAY Grand Amity  absolvovala v minulých víkendech celkem 4 výstavy  25.11. získala nejprve ocenění "výborná" a na monorasové výstavě jezevčíků V 1, Nejlepší junior a BOB od švýcarského rozhodčího. 3.12. na Všeruské výstavě "Kinologija zima" V 1, CW, JCAC, Nejl. junior a BOB a na Monorasové výstavě V , CW, Nejl. junior a BOB. Fenku na všech výstavách předvádí handlerka paní Elena Taran. Děkujeme a gratulujeme!

Radost svým majitelům dělá i Vikiho dcera Patty z Kozíčku - Mezinárodní klubovou honičskou soutěž absolvovala ve II. ceně na celkovém 6. místě. O víkendu v německém Kasselu získala tituly V I., CAC DTK, CAC VDH, CACIB, BOB a BOG.

Sestra Patky, Polly z Kozíčku se chystá na krytí k BREDovi Magic Seven. O tomto víkendu byla také nakrytá BORÓKA Grand Amity psem Ich. GLENNY Cheiron Bohemia. Držíme palce, aby byla krytí úspěšná.

Nové "podzimní" fotky ve fotonovinkách

05.12.2006     

Pro zájemce jsem přidala fotoreportáž drsnosrstých a hladkosrstých jezevčíků ze světové výstavy v Poznani.

23.11.2006    

Přišly zprávy z Ruska:
DAYVA SHEGODAY Grand Amity  se zúčastnila Regionální monorasové výstavy NKP s výsledkem výborná I., CW, BOB, BISJ-I., BIS-I..  a Regionální výstavy psů všech plemen - výborná I., CW, JCAC, BOB, BIG-I., BIS-IV. Dále získala III. místo na výstavě nejlepších reprezentantů loveckých plemen.

02.11.2006    

Na klubové výstavě jezevčíků v Praze se dařilo střídavě:
DANNY z Havlínského vrchu stanul na stupních vítězů jako třetí nejkrásnější veterán výstavy, PRIMA Rösler skončila ve třídě veteránek druhá ze čtyř.
Poprvé se představily ve třídě mladých fenky DIANA a DAISY Grand Amity - Diana si v konkurenci 9 fen odnesla ocenění "velmi dobrá 4", Daisy "velmi dobrá". Obě jsou plnochrupé. 

Setkání Diany a Daisy po 8-mi měsících.

Dařilo se dcerám Vikiho z Kozíčku - Patty z Kozíčku vyhrála třídu vítězů a získala další CAC, Pegi z Kozíčku byla v pracovní třídě druhá - res. CAC.

Fotky z klubové výstavy ve fotonovinkách.

16.10.2006     

Army potomci CAL Grand Amity  a CASSI Grand Amity skládali zkoušky: Cal absolvoval HZ v I. ceně (188 bodů) s nejlepší barvou a naháněním, Cassi LZ, BZ a BZH vše v I. ceně, hlasitá u kusu.

 

04.10.2006    

Během posledních 14 dní se stalo spousta novinek:
BORÓKA Grand Amity - v Gradišce získala tituly 2x CAC, CACIB, 2x BOB a 2x 2. ve skupině IV. , na MV v Novém Sadu opět CAC a CACIB a splnila podmínky pro udelění titulu Interšampion.
Radost nám dělají i dcery Vikiho z Kozíčku, Patty z Kozíčku získala za poslední dva víkendy 2x titul CACT - na Klubové barvářské soutěži a na Lesním Poháru. Pegi z Kozíčku byla také na KBS a obdržela III. cenu. Polsední z "holek" Poly, poté co změnila majitele konečně bez problémů odnorovala - ve Frýdku Místku vyhrála ZN s plným počtem bodů a také splnila podmínky chovnosti.
ARMA ukončila letošní sezónu výstavou v Mariboru, kde získala od Irského rozhodčího ocenění V II., res. CAC (za fenkou pana Palladiniho).
Byla nás navštívit  DANCY Grand Amity , momentálně s ní prý pěkně "tříská" psí puberta. Pár nových fotek ve fotonovinkách.

 

12.9.2006    

BORÓKA Grand Amity opět bodovala - na výstavě loveckých psů ve Slovinském Koroske získala tituly CAC, BOB a BOG. Druhý ve skupině IV. se umístil drsňák Kobbedus Ykem - tímto gratulujeme Ritě i Caroline!

CAL Grand Amity  složil lesní zkoušky v I. ceně, 239 bodů.

A přišla nám fotografie z Finska - šestiměsíční Keski-Maan FIRITH, dcera Banjo Grand Amity. Banjo absolvovala 2x barvářskou soutěž s výsledkem VOI2, tedy ve druhé ceně. Kvalifikovala se tím k uveřejnění ve speciální chovatelské knize, která vychází jednou za 5-7 let.

31.08.2006     

Fotky Army z memoriálu a norování, a taky fotky Diany naleznete fotonovinkách.

Fotky z dovolené v Jizerských horách najdete zde

28.08.2006     

ARMA  zakončila letošní pracovní sezónu pěkným výkonem při slovenském klubovém norování. V obou kolech pracovala jako davič a získala 2x I.c. 72 bodů a titul CACIT.

Radost nám udělaly i Vikiho dcery Pegi z Kozíčku  na Memoriálu F. Vysloužila vybojovala I. cenu a titul norník, Patty z Kozíčku na výstavě v rakouském Insbrucku získala poslední CACIB potřebný k udělení titulu Interšampion.

24.08.2006     

Po krátkém odpočinku v Jizerských Horách (fotky přidám co nejdříve)  ARMA opět pracovala. Na Memoriálu Rudolfa Kristla - všestranné soutěži jezevčíků skončila ve III. ceně a získala titul "U" - všestranná fena.

BORÓKA Grand Amity na speciální výstavě loveckých psů v Kaposváru (Maďarsko) obdržela titul res. CAC za Evropskou vítězkou Cyberdachs Alice Wonder.

09.08.2006     

Celý minulý týden jsme strávili "pracovně" v Maďarsku (Komló) a Srbsku (Bečej). V Komló složily fenky ARMA od Baraního dolu a BORÓKA Grand Amity zkoušky z vodní práce v I. ceně, s plným počtem bodů (32). V Srbsku probíhaly dvě mezinárodní soutěže v norování - BORÓKA Grand Amity vybojovala II. cenu a 85 bodů, ARMA od Baraního dolu získala na obou soutěžích titul CACIT (v sobotu vyhnání v čase 8 minut, v neděli chvat za 0,38 min.) a splnila tím podmínky pro udělení titulu MEZINÁRODNÍ ŠAMPION PRÁCE!!!!

   
Pár obrázků z celé akce naleznete zde.

ARMĚ  navíc přišel potvrzený titul Šampion Polska.

07.08.2006

Army dceři CURLY Grand Amity se narodilo 5 štěňátek po Dakovi z Mikulákova dvora - 3 pejskové a 2 fenky.

Více v sekci "štěňata"

 

27.07.2006     

Pár nových fotek Boróky ve fotonovinkách.

22.07.2006     

 ARMA od Baraního dolu složila lesní zkoušky v I. ceně, 241 bodů (obdržela jedinou trojku ze slídění, jinak samé "4").

 

17.07.2006     

Měli jsme návštěvu - byla se na nás podívat Army dcera DIANA Grand Amity.

10.07.2006    

BORÓKA Grand Amity získala ocenění "výborná III" na světové výstavě jezevčíků WUT v itlaské Bologni.
DANNY z Havlínského vrchu  získal titulˇČeský veterán šampion.

Pár nových fotek fenek z vrhu "D" ve fotonovinkách.

22.06.2006    

BORÓKA Grand Amity pokračuje: na MV v Portoroži získala tituly CAC, res. CACIB a stala se šampionkou Slovinska.
14-ti letý veterán SAM z Havlínského vrchu se definitivně rozloučil s výstavním děním ziskem titulu BIS Veterán na OV v Kunraticích.

   

14.06.2006

         Ještě pár nových fotek ve fotonovinkách.

13.06.2006

Danny z Havlínského vrchu  má chovného syna v Německu - je jím GS ZAP Eben-Ezer. V šestém čísle zpracodaje DTK "Der Dachshund" je Zap vyfotografován na 3. straně obálky.

06.06.2006

Výstavně úspěšný víkend: BORÓKA Grand Amity získala na MV v Novigradu a na MV v Prijedoru 2x V I., 2x CAC, 2x CACIB, 2x BOB a 2x III. BOG.
DANNY z Havlínského vrchu se stal na MV v Nitře nejkrásnějším veteránem sobotního dne výstavy a jeho syn Dante z Vavřinečské hájovny posbíral na Slovensku a v Polsku ocenění výborný II., a výborný I. ARMA od Baraního dolu přivezla z Polska další titul CWC. Naší malou výstavní výpravu doplnil velššpringršpaněl Sam (Christ z Chotuckých alejí) manž. Zloužeových, který zahájil výstavní kariéru na Slovensku ziskem titlu CAJC. Navíc Vikiho dcera Patty z Kozíčku si ze Slovenska odvážela tituly 2x CAC, CACIB, BOB.

               Arma Danny - BIS veteran Nitracanis Danny se synem Dantem welsh spriger spaniel SAM

CURLY Grand Amity obstála na zkouškách norování s plným počtem bodů (84, čas 11.s) a splnila všechny podmínky chovnosti. Všichni potomci Army z prvního vrhu jsou tedy chovní!!

 

01.06.2006

PATTY z Kozíčku se stala vítězkou Pracovního poháru jezevčíků za rok 2005! Na zkouškách nasbírala nejvíce bodů nejen mezi hladkosrstými standardními jezevčíky, ale i celkově ze všech jezevčíků. Je tak historicky prvním hlaďákem, kterému se podařilo "prorazit" nadvládu drsnosrstých jezevčíků. Gratulujeme vůdkyni Denise Johanové a přejeme hodně úspěchů na soutěžích v letošním roce.

 DAYVA SHEGODAY Grand Amity na své první výstavě vyhrála třídu štěňat a umístila se jako druhé nejkrásnější štěně celé výstavy!
Pár obrázků Dayvy ve fotonovinkách

24.05.2006

 BORÓKA Grand Amity absolvovala zkoušky z vodní práce v I. ceně na 100% bodů a zkoušku z práce na divočáka ve III. ceně. Také se podrobila vyšetření očního pozadí s výsledkem PRA/katarakta negativní.

CAL Grand Amity a CASSI Grand Amity se zúčastnili oblastní výstavy v Plasích a v deštivě nevlídném počasí získali oba známku "velmi dobrý", úspěšně prošli bonitací, takže mají splněné podmínky chovnosti.

Na oblastní výstavě, tentokrát v zámeckém parku Kačina se předvedl i 14-ti letý SAM z Havlínského vrchu a odvezl si ocenění výborný I., nejlepší veterán.

 


Na výstavě byla i ARMA od Baraního dolu , z Polska si dovezla poslední titul CWC potřebný k udělení šampionátu Polska.

A na závěr ještě pár nových fotek ve fotonovinkách.

10.05.2006

CAL Grand Amity a CASSI Grand Amity absolvovali zkoušky vloh se samými čtyřkami!
Dannho  syn ZAP Eben Ezer získal v Německu titul "Gebrauchsieger" - pracovní vítěz.

 

02.05.2006

 BORÓKA Grand Amity opět sbírala tituly, tentokrát v Chorvatském Zadaru - jeden den získala V I., CAC a res. CACIB, druhý den V II., res. CAC. Zároveň splnila podmínku pro udělení titulu šampion Chorvatska a je nyní již trojnásobnou šampionkou. Ostudu neudělal ani syn Dannyho ZAK Eben Ezer, který si z MV v Praze odvezl res. CACIB.

24.04.2006

Začali jsme výstavní sezónu - na MV v Českých Budějovicích Armu zastoupila její dcera CASSI Grand Amity a získala ocenění výborná II., res. CAC. Arma vyrazila v neděli do Maďarské Taty a přivezla titul CAC Maďarska. 

Pár fotek z obou akcí ve fotogalerii.

 Arma a její kamarád Ch. Crys z Chotuckých alejí (maj. V. Procházka)

20.04.2006

Otec našich posledních štěňátek, Suddebok VORONOFF získal o víkendu ve Francii tituly V I., CAC, BOB a BOG a stal se šampionem Francie.

17.04.2006

BANJO Grand Amity a její štěňátka v pěti týdnech ve fotonovinkách.

 

 

11.04.2006

Pár nových fotek DANCY Grand Amity.

Na výstavách se dařilo BORÓCE Grand Amity : získala 2x titul CAC v Kanjize a Belegradu a stala se šampionkou Srbska. V rakouském Wieselburgu obdržela tituly V I., CACA, res. CACIB.

23.03.2006

Diana Grand Amity při ranním vstávání ve fotogalerii.

21.03.2006

Nové  fotky Diany Grand Amity ve fotogalerii.

13.03.2006

Místo jara jsme se dočkali další sněhové nadílky. Jezevčíci to kupodivu přijali s obrovskou radostí.  Nové "zimní" fotky ve fotogalerii.

10.03.2006

 Otec  Arminých štěňátek, Ich. Suddebok VORONOFF má svoje internetové stránky

06.03.2006

 BORÓKA Grand Amity zahájila úspěšně letošní výstavní sezónu - na dvoudenní mezinárodní výstavě v chorvatském Zagrebu obdržela 2x ocenění V I., CAC a stala se nejkrásnějším psem loveckého plemene (soutěžili všichni jedinci, kteří získali CAC ve třídě pracovní).

Mezitím sestra Boróky - BANJO Grand Amity přivedla ve Finsku na svět 4 červená štěňátka po Ch. Keski Maan HALTIA 1 pejsek a 3 fenky.

 

03.03.2006

 Nové fotky  Arminých štěňátek, která se nám již "rozutekla" k novým majitelům.

Na speciální výstavě v Holýšově se prezentovali hlaďáci PATTY z Kozíčku a ZAK Eben Ezer - oba vybojovali titul CAC.

13.02.2006

Voronoff opět zářil: na MV v Brně- získal tituly CAC, CACIB, BOB, reserve BOG. PATTY z Kozíčku tamtéž 1x CAC, res. CACIB. Oba splnili podmínky pro udělení titulu český šampion. Zak Eben-Ezer obdržel CAC, CACIB.

Další fotky  Arminých štěňátek, tentokrát poslední dvě holky. Štěňátka se pomalu rozcházejí k novým majitelům. Viz malá Dayva na letišti v Moskvě.


http://shegoday.interts.ru/04.php

http://www.ladovet.ru/modules.php?name=News&file=article&sid=6&mode=&order=0
 

05.02.2006

 Nové fotky  Arminých štěňátek, tentokrát poprvé na sněhu.

 

 

01.02.2006

 Nové fotky  Arminých štěňátek.

Otec našich štěňátek Ich. Suddebok VORONOFF získal na MV v Trenčíně tituly CAC, CACIB a je šampion Slovenska.
 

22.01.2006

 Nové fotky  Arminých štěňátek. 

19.01.2006

 Přidáno pár obrázků CURLY a BORÓKY z výstav ve fotonovinkách


 

 

14.01.2006

CURLY Grand Amity obdržela na národní výstavě v Olomouci ocenění velmi dobrá a úspěšně prošla bonitací.

Štěňátka z vrhu "D" již mají přidělená tetovací čísla.
 

10.01.2006

ARMĚ od Baraního dolu  byl udělen v Německu titul Šampion WUT.


 

08.01.2006

 Nové fotky  Arminých štěňátek.