English version

13.5.2023 

Máme štěňátka anglického setra po naší Ines od Mlázovické tvrze ! Jsou již k odběru a některá jsou ještě volná - více info vždy na individuální stránce štěňat.

Rodokmen zde: https://pedigree.setter-anglais.fr/genealogie/portee_virtuelle.php?IDPERE=242731&IDMERE=278336&DESCRIPTION=Litter%20%22A%22%20Grand%20Amity

 

Pejsci: ARNÓ, ASCOT, AIDAN, ARROW, ARCHIE

Fenky: AMELIA, ANABELL, AJANTA, ABBY

ABBY - zamluvená

AIDAN - volný (temperamentní drsňák, ideální pro lovecké využití)

AJANTA - zamluvená

 

ANABELL - volná (temperamentní drobnějí fenka)

 

ARCHIE - volný (sympaťák přiměřeného temperamentu)

 

ARNÓ - volný (kliďas a pohodář, největší z pejsků)

ARROW - už je v novém domově

 

ASCOT - zamluvený

 

 

AMELIA - zůstává v naší chovatelské stanici

 

 

 15.2.2022 

Máme nakryto!  Annie byla nakrytá psem Apolo Axally. Apolo je synem Katmai Grand Amity a vnukem Evropského vítěze Edwarda vom Linteler Forst.

 

 10.3.2021  

A celou zimu trávíme na naháňkách.

 

OLINA Grand Amity složila zkoušky z hlasitosti ve věku 7 měsíců v I. ceně s plným počtem bodů 100.

 

LORRAINE a KOBUK Grand Amity absolvovali klubové mezinárodní norování jezevčíků na Slovensku. V sobotu chytla za oháňku lišku Lorraine a Kobuk vyhnal, v neděli si role bohužel vyměnili. Takže domů jedem bez titulů, i když psi předvedli perfektní práci

 

Dalším splněným snem je účast na projektu "Syndikát Hvězda". U trenérky Veroniky Olehlové máme dvouletou kobylku napajedelského chovu jménem RAMSYA (Egerton - Rabbit Dream) - stránku má zde

 

Naší smečku rozšířila fenka anglického setra INES od Mlázovické tvrze. Stránku má zde

Rok 2020 byl velmi zvláštní. Měsíc a půl jsem pracovala z domova, kynologické akce byly na jaře zrušené a tak jsme měli spoustu času plnit si přání a pořádat psí výlety. Psi, kteří nesledují zprávy si to úžasně užívali.

 

Štěňátka z vrhu "O" - 18.4.se narodili tři fenky a tři pejsci. Dostali jména OLD DAN, OTAGO BLACK, OLIVIER, OLINA, ORCA a ORPHEE.

                                     OLD DAN                         OLIVIER               OTAGO BLACK                OLINA                               ORCA                         ORPHEE


 

 

 6.3.2020  


 

 13.1.2020  

Opět nebyl čas na aktualizace, což neznamená, že by se  u nás nic nedělo. Haida přivedla na svět tři krásné potomky, černopáleného pejska NERO BLACK, divočáka pejska NORBERTa a fenku NYILAH. Porod byl složitý a Nero s Nyilah se dostali na svět císařským řezem.
Foto štěňátek zde

Mladé fenky Lorraine a Little Ann se činily hlavně na poli pracovním.

Lorraine během roku složila následující zkoušky: PZ II.cena, BZH II.c., ZVVZ I.c., Slovácký pohár (LZ I.cena + BZ II. cena), Norování Maďarsko - I.c., CACT HU, Kontaktní obůrka Maďarsko II.c, vodní práce - Maďarsko, Mezinárodní klubové norování Slovensko I.c vyhaněč / I.c davič - CCT, CACT SK, CACIT, Mezinárodní norovní Slovensko II.c. hlasič / I.c. davič.
 

Little Ann získala na norování v Maďarsku I. cenu a  CACT HU, Na Memoriálu J, Bodejčka ( LZ I.c., + BZ I.c.) obsadila tentokrát páté místo a dorazil jí diplom Mezinárdního šampiona krásy - C.I.B.

Dařilo se i odchovům, dcera naší Annie - MOREEN Grand Amity skočila jako výborná 2 v konkurenci 16-ti mladých fenek na klubové výstavě složila ZV v I. ceně a ZN a stala se chovnou fenou.
KOBUK Grand Amity na Mezinárodním norování na Slovensku jen o kousíček přišel o tituly - I. c. davič / I. c. vyhaněč.

Velikou radost mi dělají odchovy po Kobukovi Grand Amity:
Kobeddus OMBRA MAI FU: CAC, r. CACIB, 11x CACT HU (3x nora, 1x divočák, 7x barva s i bez doprovodu rozhodčích)
Kobeddus O'MANON: Junoršampion Monaka, Itálie, WUT, šampion Itálie, CACIB, res. CACA na Evropské výstavě, CACT HU - Spurlaut, barvářské zkoušky, norování, APOE, APUE, vodní práce
Kobeddus OOLONG: Sp/J I., BHP-G I.a, ESW/J, SchwhK/J I., SchwhK/40 I., Vp I., BhFK95
ORKA z Ratíškovských vinohradů:  CAC SK, CACIB, ZN
ORRY z Ratíškovských vinohradů - ZV I.c., ZN
BROK ze Smrčkova revíru: Vítěz speciální výstavy Slovenska mladých, CAJC

A v zimě jsme si tradičně užívali naháněk a dlouhých procházek s kamarády. 

 

 10.3.2019  

Nejdůležitější info - Haida má za sebou náhradní krytí. V srpnu nám to bohužel nevyšlo, tak jsme 24. února vyrazily na poslední pokus. Krytí proběhlo výborně, nezbývá než doufat, že se vše zdařilo. Otcem je opět  Ch. Valda z Dolanské chalupy
.

Na podzim bodovaly naše mladé fenky na poli pracovním i na výstavách.  LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů získala na podzim v Nitře ocenění V1, CAC, CACIB a BOS a splnila podmínky pro udělení titulu Šampion Slovenska a Mezinárodní šampion krásy C.I.B., v únoru v Brně pak dokončila i titul Český šampion. V září absolvovala Slovácký pohár (BZ + LZ se zadáváním), který vyhrála a získala svůj druhý CACT!

LORRAINE Grand Amity složila honičské zkoušky v I. ceně a v Pracovním poháru KCHJ ČR se umístila na pěkném šestém místě mezi drsnosrstými jezevčíky.

A jinak jsme si užívali honů, naháněk a výletů celou zimu. V jedné leči dokonce pěkně zapracovala na prasátka i babička ÉCLAIR Grand Amity.

 14.9.2018  

Máme nakryto!

Haida začala hárat téměř o 2 měsíce dříve, tak nás čekala cesta do Šternberka za Ch. Valdou z Dolanské chalupy
Pokud se vše podařilo, čeká Haidu poslední vrh štěňátek.

      

Naše nejmladší Lorraine startovala na Klubových brlohárských skúškách na Slovensku. Předvedla 2x pěknou práci vyhaněče a skončila na celkovém druhém místě s titulem CACT!

 

 31.7.2018  

Opět téměř nebyl čas na aktualizace, tak velký souhrn.

Naše nejmladší LORRAINE Grand Amity  absolvovala další výstavu - mezinárodní výstavu v Litoměřicích, kde získala ocenění výborná 2, res. CAC. Složily jsme i pár zkoušek - v Rakouském Pillichsdorfu zkoušku z klidu po výstřelu - obstála a z hlasitosti na stopě zajíce - I.c. 92 bodů. Dále pak zkoušky vloh - I.c. 184 bodů, norování 84 bodů, lesní zkoušky I.c. 240 bodů - vítěz zkoušek, barvářské zkoušky I.c. 88 bodů - vítěz zkoušek. A je z ní chovná fena.

KOBUK Grand Amity také absolvoval mezinárodní výstavu v Litoměřicích a získal ocenění výborný 1, CAC. úspěšně startoval 2x na mezinárodních zkouškách v norování - MSBLJ I.D/I.D (100/90), a MSBL I.D/I.D (90/90) - časy 23 sekund a 34 sekund. Výborně si vedou jeho potomci narození v chovatelské stanici Kobeddus - Kobeddus O' Manon je Junioršampionkou Monaka, má složeny zkoušky z hlasitosti v I. ceně a barvářské zkoušky v I. ceně. Kobeddus  Ombra Mai Fu  je na výstavně výborná, složeny zkoušky: Spurlaut/J (hlasitost na zajíce) I.c. 100 bodů,  APOE  PUE - zkouška na povrchu (barva) a pod zemí. Kobeddus Oolong má složenu zkoušku z hlasitosti (Spurlaut)/J, norování BhFK 95/J a zkoušku na černou zvěř (ESW/J) a zkoušku povahy (BHP)


Kobuk na norování a na výstavě v Litoměřicích


Kobukovi potomci z chov. stanice "z Ratíškovských vinohradů" a Kobukova dcera Kobeddus Ombra Mai Fu

KERRY Grand Amity absolvoval mezinárodní soutěž v norování - MSBLJ, pracoval obě kola jako vyhaněč získal titul CACIT, CACT SK I.V/I.V (100/100), celkově skončil na desátém místě. Soutěž absolvovala i jejich matka HAIDA Grand Amity - obě kola I. cena I.D/I.V (90/100)


                                                                Kerry, Kobuk a Haida

ÉCLAIR Grand Amity získala titul WUT šampion práce

No a  samozřejmě, měli jsme štěňátka, která už mají své nové, milující rodiny:


           MALIK BLACK                      MAYA,                                MEGGIE                         MELIKAH                   MOREEN 


  

  

 

 18.3.2018  

Little Ann a Lorraine byly na výstavách - Annie získala na MVP v Brně res. CAC (za fenkou která následně získala CACIB, BOB a BIG), druhý den pak své první VD.
Lorraine (foto) obdržela na MVP v Brně i na speciální výstavě v Holýšově ocenění VD a úspěšně prošla výběrem do chovu s bonitačním kódem 0m/5 (oko tmavé, barva divočáka,bez vad, povaha klidná vyrovnaná).

Máme nakryto

 

 12.1.2018  

Pozdní podzim a zimu máme jako každodoročně vyhrazenou lovům a výletům o vánoční dovolené. Takže téměř není čas na internet.
Tak jen doplním poslední zkoušky naší LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů - HZ dokončila ve III. ceně (173 b.) díky jedničce z práce na obůrce. Ann prostě na plot štěkat dlouho nebaví. Každopádně mi ve své první oficiální lovecké sezóně udělala velkou radost, pomohla k ulovení několika kusů černé zvěře, absolvovala svůj první a úspěšný dosled černé zvěře. Co víc si přát?

A další novinky z naší "rodiny": aktuálně má štěňátka KATMAI Grand Amity (po Ch. Odeon od Vévody Huberta) v chovatelské stanici Axally a také GREYA Grand Amity (po Ch. Valmont of Happytails) v chovatelské stanici  od Hradu Hus.  Greyi potomci získali pěkná ocenění na výstavách - Keks výborný 2, res. CAC a Kim 2x výborná.
A KOBUK Grand Amity má za sebou krytí fenky Kesy z Ratíškovských vinohradů.

LORRAINE Grand Amity se vyvíjí pracovně nadějně, krom pár výcvikových procházek absolvovala jeden hon na drobnou zvěř.
 

 

Přišel nám i pozdrav od malé Lassie

https://www.youtube.com/watch?v=tzyeHQ_6CnE

 

 3.10.2017  

Little Ann absolvovala další zkoušky, tentokrát BZH. Dokončila je v I.ceně, 204 bodů a celkově druhé místo. Za fotky díky Martině Štaidlové  Lukášovi Paulovi.

Ale bohužel nemáme jen pozitivní zprávy. V minulých týdnech uhynuli dva chovní psi z naší chovatelské stanice - šampion práce i exteriéru FRASER Grand Amity a bratr naší Klérky ELROND Grand Amity. Oba prožili krásné životy vyplněné tím co je nejvíc bavilo, tedy lovem.

 

 15.9.2017  

Třítýdenní zkouškový kolotoč za námi. LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů složila během tří víkendů 4 zkoušky. Nejprve na Slovensku absolvovala kontaktní norování - 1 kolo kde pracovala jako davič, I. cena, 64 bodů a získala i titul "norník". Další víkend jsme se účastnily soutěže Memoriál Jiřího Bodejčka. Ann v sobotu na lesních zkouškách získala I. cenu, 258 bodů a druhé místo, v neděli na BZ I. cenu a 112 bodů a 1. místo a se shodným počtem bodů (o věk) zvítězila na Memoriálu J. Bodejčka před svojí starší polosestrou Kesy a obdržela také CACT.
Již o týden později absolvovala podzimní zkoušky ve II. ceně, 193 bodů.
Ve dvou letech má tedy Annie absolvováno 10 různých typů zkoušek a jeden memoriál, který vyhrála.
 

 9.8.2017  

Rozhodně se neflákáme ;-)
LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů má za sebou další 2 zkoušky - SVP - neboli zkoušky z vodních prací ve II. ceně, 66 bodů a ZVVZ - zkoušky z vyhledávání a vyhánění zvěře v I.ceně, 92 bodů. Celkově skončila na 3. místě za naším odchovánkem KOBUKEM Grand Amity (taktéž I. cena, 92 bodů, o pořadí rozhodoval věk) a za svojí polosestrou Kesy z Ratíškovských vinohradů.


SVP


ZVVZ

A ještě pár fotek jak jsme na jaře a v létě pilně cvičili a výletovali :-) 

 

 19.7.2017  

Dlouho nebyl čas na internet, ale to neznamená, že naši psi zaháleli.
LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů absolvovala další 3 výstavy s výbornými výsledky - na MV Praha získala V1, CAC, CAC ČMKU a CACIB, na krajské výstavě v Mladé Boleslavi V1, vítěz třídy a na MV v Nitře V1, CAC SK, CACIB a BOS.

Nezahálely jsme ani pracovně a Annie složila dvoje zkoušky - BZ I.c. (88 bodů) a LZ I.c. (235 bodů).

Na mezinárodním norování na Slovensku zabodovala nejen HAIDA Grand Amity - ID / I.V (64/72) v časech těsně nad minutu, ale i její potomci na Memoriálu F. Vysloužila. KOBUK Grand Amity se umístil jako desátý - I.D/I.V (60/72), KERRY Grand Amity 16. - I.V/I.D (72/64), oba tak získali titul NORNÍK. KATMAI Grand Amity bojovala také statečně, 2x II.c. hlasič - v prvním kole to bylo o pár centimetrů, ve druhém dostala lišku která předtím vyhnala 2 psy z nory ven.

KATMAI Grand Amity byla taktéž na výstavě - získala 2x ocenění výborná 2, prošla bonitací a je z ní chovná fena. Výborná je i pracovně, k dosavadním zkouškám přidala klubové zkoušky z hlasitosti Sp + SFK I.c. (100 bodů) a LZ II.c. (232 bodů).

 První krůčky ve výstavním kruhu si zkusila i LORRAINE Grand Amity - ve třídě štěňátek získala ocenění velmi nadějná 1 a krásný posudek od pana rozhodčího.

Kobukovi Grand Amity se narodili první potomci, krásný vrh v chovatelské stanici Kobeddus

Naše štěňátka už jsou v nových domovech. Luna, Lilith a Lucas odcestovali do dalekého Španělska, Liam, Lassie a Luthien si užívají život se svým majiteli v ČR a Lorraine zatím zůstává doma.

Štěňátkům z vrhu "L" jsme udělali vlastní stránky

 

 20.3.2017  

Štěňátka rostou jako z vody.


Lassie                                    Lilith                                   Lorraine                     Luna                   Luthien


Liam                            Lucas

 

Kobuk Grand Amity si poslední dva týdny užívá pozornosti psích slečen.
Na krytí za ním přijely dvě špičkové fenky z chovatelské stanice Kobeddus - Josta a Edelweiss.


 

 7.3.2017  

Štěňátkům bude brzy měsíc
 


Lassie                         Lilith             Lorraine         Luna Black              Luthien              Lucas


Chovný pes KOBUK Grand Amity absolvoval vyšetření očního pozadí s výsledkem PRA/Katarakta negativní. navíc máme potvrzeno genetickým testem, že je nositelem genu pro hnědý pigment.

 8.2.2017  

Máme štěňátka - vrh "L". 2 pesjky a 5 fenek. 

 

 11.1.2017  

Národní výstava Brno - LITTLE ANN získala  CAC v mezitřídě a tím i titul Český Junioršampion
KOBUK a KERRY BLACK Grand Amity oba obdrželi ocenění "velmi dobrý" a úspěšně prošli bonitací. Kobuk je již nyní chovný pes. 
 
Kobuk                                         Kerry Black
 

Očekáváme vrh "L"


 

 22.12.2016  

Přejeme všem krásné svátky vánoční a do roku 2017 jen to dobré

 5.12.2016  

Další úspěchy hlavně na poli pracovním. Mladičká KATMAI Grand Amity stihla během října složit BZ, BZH v I. ceně a ZN na 84bodů. Na BZ skončila na celkovém druhém místě, na noře třetí. Absolvovala i dvoudenní mezinárodní výstavu v Praze s oceněním výborná 2 / velmi dobrá 1.  K uchovnění už jí chybí jen bonitace.

Na MVP v Praze byl také KENT Grand Amity s výsledkem výborný 1, CAJC / velmi dobrý 1.
HAIDA Grand Amity i nadále soutěžila v zahraničí, Na klubových barvářských zkouškách honičů (KSFDJ) si vybrala slabší chvilku na stopě a dokončila ve III. ceně (84b), na Klubových zkouškách honičů (KSDJ) došla ve II. ceně, na celkovém druhém místě (174b.)

A Momentálně se naše fenky baví hlavně na naháňkách.

 

 4.10.2016  

Podzim je ve znamení zkoušek a soutěží. Na Slováckém poháru soutěžila HAIDA Grand Amity a její syn KOBUK Grand Amity. Oba složili LZ i BZ v I. ceně, Haida LZ I.c. (266b), BZ I.c. (112b.), vybojovala celkově druhé místo a CACT. KOBUK LZ I.c. (248) a BZ I.c. (88), celkově skončil na 4. místě.
 

Do Maďarska jsem vyrazila na zkoušky s Éclair, Haidou a Indianou. ÉCLAIR získala na noře II. cenu (75b.) za práci hlasiče a absolvovala vodní práce Wa-T (32b.).  INDIANA pracovala na noře jako davič, I.c. (100b) a CACT-HU, na obůrce získala III. cenu (47b.). HAIDA pracovala na noře taktéž jako davič, I.c. (100), CACT-HU a na obůrce taktéž I.c. (100), CACT-HU, a složila vodní práce Wa-T. (32b). Celkově se umístila na druhém místě v Rinya kupa z 23 jezevčíků.


Na ZN startovali KOBUK Grand Amity (84b), cena za nejrychlejší čas na noře a LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů (84b.). Annie tím splnila poslední podmínku pro uchovnění.  ZN má absolvované taktéž KERRY BLACK Grand Amity (84b.)

Navštívil nás KURO BLACK Grand Amity.

A s KATMAI Grand Amity jsme potrénovali na barvách.

4.9.2016  

Přes léto nebylo moc času na internet, ale o neznamená, že se u nás nic nedělo. Malá ANNIE se předvedla na dvou výstavách - na národní v Mladé Boleslavi získala ocenění "výborná 2" a o měsíc později na mezinárodní výstavě výborná 1, CAJC a BOJ. Koncem srpna složila zkoušky vloh v I. ceně, 184 bodů a stala se vítězkou ostatních plemen. Druhý den pak úspěšně absolvovala výběr do chovu s bonitačním kódem 0m/5.

Annie na výstavě v Mladé Boleslavi


a na zkouškách vloh

Na Slovensko jsem se vydala s INDIANOU Grand Amity na klubové zkoušky z norování. V prvním kole se velmi snažila, ale v horku jí bohužel ke konci došel dech a kvůli trojce z hlášení skončila v II. ceně. Druhé kolo se již povedlo a skončila v I.ceně jako hlasič, 64 bodů a získala titul "norník".

Na výstavě se také předvedl náš odchov KENT Grand Amity. NA MV v Mladé Boleslavi skončil výborný 2, na klubové výstavě výborný 1 s tutly CAJC a Klubový vítěz mladých.

Kent v Mladé Boleslavi


Kent na klubové výstavě

JESSICA Grand Amity má složeny dvě zkoušky - hlasitost na zajíce a vodní práce s plným počtem bodů.
Její fotky a profil najdete na :http://www.working-dog.eu/dogs-details/5043216/Jessica-Grand-Amity

7.7.2016  

Malá Annie byla na výstavě v Nitře. Oba dva dni získala ve třídě mladých ocenění výborná 2

Na Světové výstavě v Moskvě se představil syn a  dvě vnoučata u nás odchované Dayvy Shegoday Grand Amity s vynikajícími výsledky: Tarantela.Rus NABOB NABOKOV získal ocenění výborný 3 ve třídě šampionů, Sky Spirit MEGA SURPRIZ V2 a res. CAC ve třídě pracovní a Tarantela.Rus HARDBORA BARRUKKA - V1, CAC ve třídě pracovní. Gratuluji do Ruska!

KATMAI Grand Amity se poprvé představila ve třídě mladých na krajské výstavě v Karlových Varech a odnesla si od Dr. Šimka první výbornou, vítěz třídy mladých. Gratulujeme majitelce Alče Bártlové a díky za fotky a prezentaci!

Na oblastní výstavě v Náměšti na Hané se představili hned tři sourozenci z chovatelské stanice z Mlýna od Jasinky - potomci FRASERa Grand Amity. Všichni tři zároveň úspěšně prošli bonitací:

ARGA - VD1                                                                           ART - V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

ARON - výborný 2
 

 

8.6.2016  

V květnu jsme vyrazili s ÉCLAIR a HAIDOU na Mezinárodní soutěž v norování do Polska. Lépe si vedla ÉCLAIR, která zvládla oba dva dni vyhnat škodnou, obdržela 2x 100 bodů a ve svých devíti letech CACIT!
HAIDě se nepovedl první den a neobstála, druhý den vyhnala škodnou za 32 sekund a skončila na celkovém druhém místě, I.c. , 100 bodů.

Na klubové výstavě v Jevíčku zaznamenal první větší úspěch v roli otce FRASER Grand Amity. Jeho dcera BONA z Rohateckých zahrad získala ocenění Výborná 1, CAC. Svému otci je velice podobná. Na fotkách Bona a její bratr Ben z Rohateckých zahrad
BONA z Rohateckých zahrad   BEN z Rohateckých zahrad

Na výstavu se za námi přijel podívat i KERRY BLACK Grand Amity

8.5.2016  

Tak zase spousta novinek. Velikou radost mi dělá naše dorostenka LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů, v Rakousku na zkouškách z hlasitosti na stopě zajíce získala I. cenu a plný počet bodů a jako nejmladší se stala vítězkou zkoušek. Na MV v Praze obdržela ve třídě mladých ocenění výborná 3 (o místo před ní jako výborná 2 skončila dcera naší Charmaine Grand Amity - gratulujeme!). Na výstavě byla i KATMAI Grand Amity (foto), oceněná jako velmi nadějná I.

Tento víkend se všude kolem konaly zkoušky vloh. Zúčastnili se jich i naši odchovanci:
CHERRY Grand Amity - ZV II.c. (162b.)
KOBUK Grand Amity - ZV III.c. (121b.)
KATMAI Grand Amity - ZV I.c. (184b.)
Zvláště Kobuk za posledních pár týdnů výrazně zmohutněl :-) (viz foto)

20.4.2016  

Omladina má za sebou absolvovaný jarní svod. Bez vad jím prošli KATMAI a KOBUK Grand Amity i naše LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů
KOBUK Grand Amity

KATMAI Grand Amity

LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů
 

8.3.2016   

Víkendové setkání s Kerrym Grand Amity

Jessica Grand Amity na výstavě získala ocenění vítěz mladých, BOB Junior a BOS. Gratuluji!

1.3.2016   

Omladina se začíná představovat na výstavách a vůbec si nevede špatně.  Litlle Ann z Ratíškovských vinohradů se představila 2x ve třídě dorostu, pokaždé s oceněním "velmi nadějná 1". 

Na speciální výstavě jezevčíků v Holýšově se ukázal ve třídě štěňat také KENT Grand Amity a taktéž vybojoval ocenění "velmi nadějný 1"

4.1.2016   

Štěňátka už jsou ve svých nových rodinách, tak bylo na čase jim založit osobní stránky.  Naleznete je zde: KENT , KERRY BLACK, KAN BLACK, KOBUK, KURO BLACK,  KATMAI . Bohužel máme i smutnou zprávu, malý Kan po několika dnech u nového majitele bohužel nešťastně uhynul.
Kent, spokojený v nové smečce
  Kerry s novým kamarádem Kitem slavil Silvestra
Kobuk
Katmai

Svou stránku má už i Litlle Ann.

 

4.11.2015     

Štěňátka z vrhu K pomalu opouští rodnou smečku. Do nové rodiny se vydal pejsek Kerry, další dvě štěňátka by si měla balit raneček příští týden.
 
KOBUK                                                                                            KURO

Vrh K už má i svoje stránky, kde najdete i čtyřgenerační rodokmen. Ve 4 generacích předků jsem napočítala 15 interšampionů práce a 5 interšampionů exteriéru. :-)

stránky vrhu K
A ještě podrobný rodokmen tatínka http://kobeddus.chiens-de-france.com/teckel-poil-dur,kobeddus,pedigree-chien,ch-kobeddus-daikuro,6951_656904.html


štěňátka ve věku 7 týdnů

 

22.10.2015     

ÉCLAIR Grand Amity získala na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích ocenění V1 ve třídě veteránů, Best of veterans. Tím splnila podmínky k udělení hned tříšampionátů - Český veterán šampion, WUT veterán šampion a Klubový slovenský veterán šampion.

Štěňátka už běhají venku
 

  Kan Black Grand Amity - zadaný


   Kent Grand Amity - volný

  Kerry Black Grand Amity - zadaný

Kobuk Grand Amity - volný

   Kuro Black Grand Amity - volný

  Katmai Grand Amity - zadaná

 

8.10.2015     

Podzim je ve znamení výstav a zkoušek. ÉCLAIR Grand Amity získala na oblastní výstavě Džbán ocenění výborná 1. INDIANA Grand Amity složila BZH v I. ceně, 181 bodů a JASPER Grand Amity (foto) se stal vítězem zkoušek - ZN obstál - 84b.

A štěňátka rostou jako z vody

 

 

29.9.2015     

Výborné zprávy od majitele Jessiky Grand Amity. Na klubové výstavě získala ocenění Velmi nadějná 1, nejlepší dorost.
(Jessica a její spolubydlící Jerma)

28.9.2015     

Opět spousta novinek:

INDIANA Grand Amity složila barvářské zkoušky (BZ) v I. ceně, 88 bodů.

Máme nový přírůstek! Jmenuje se LITTLE ANN z Ratíškovských vinohradů a brzy jí vytvořím vlastní stránku.

A také máme štěňátka!  pejsků a jednu fenku. Tři pejsci jsou v barvě černé s pálením, ostatní barvy divočáka. Jeden černopálený a dva divočáci jsou ještě volní.

Psi se budou jmenovat: Kerry Black, Kiff Black, Kuro Black, Kobuk, Kent a fenka Katmai.


2 týdny

 

10.8.2015     

 JASPER Grand Amity se zúčastnil klubové výstavy v Jevíčku a byl ve třídě mladých oceněn jako výborný 3.  Ve finálových soutěžích skončili s fenkou Daissy ze šanovských polí druzí v soutěži párů.

Na klubové výstavě byli i potomci Diany Grand Amity - Bertold Ohnivá Čára oceněný VD a Bibiana ohnivá Čára - V1, CAJC, BOJ a ve finálových soutěžích i BIS junior celé výstavy!! Oba sourozenci navíc úspěšně prošli bonitací. Majitelům i chovatelům moc gratuluji! 
Bibiana Ohnivá Čára

Bertold Ohnivá Čára

FRASER Grand Amity má genetický test na rcd - PRA s výsledkem normal = negativní.

Kamarád a majitel naší odchovankyně FANIKY Grand Amity vytváří tato krásná dílka. Je možné je využít jako ceny na zkoušky, u příležitosti kamarádova jubilea nebo jako prezentaci vlastní chovatelské stanice. Máte-li zájem, navštivte jeho www. stránky: www.vypalovanedesky.eu
 

 

29.7.2015     

Éclair  je počtvrté babičkou! 8 štěňátek přivedla na svět její dcera CHARMAINE Grand Amity. Otcem je Evropský vítěz FCI 2014 EDWARD vom Linteler-Forst. Máte-li zájem, kontaktujte chovatele, pana Bauera (tel.: 737 141 634, mail: bauerovajanina@seznam.cz )

HAIDA Grand Amity absolvovala na Memoriálu F. Vysloužila pouze jedno kolo v I. ceně jako hlasič. Večer se začala hárat, takže jsme naplánovali cestu za ženichem, tentokrát do Rakouska. Haidy partnerem se stal C.I.T. Kobedddus DAIKURO,  mezinárodní šampion práce, šampion práce Maďarska, Sp., BhFK Francie - 2x CACT, 2x CACIT,  Maďarska - 2x CACT, Sh (práce na divočáka - Maďarsko) 2x CACT / Šampion Slovinska, Rakouska, WUT a Česka (v řízení), CACIB, r. CACIB, 5x BOB, 2x BOG...

Archiv  2005   

Archiv  2006   

Archiv  2008

Archiv  2009

Archiv  2010

Archiv  2011

Archiv  2012

Archiv  2013

Archiv  2014

Archiv  2015